רק לגבר: הכרויות לגברים עם נשים מקסימות, נשיות ומרגשות מרוסיה ואוקראינה

יותר קל ומהר להכיר אישה מרוסיה מאשר מישראל !! כלה מאוקראינה, כלה רוסיה

 

חבר יקר זה הזמן לשנות את הגישה שלך! אתה לא צריך טובות מאף אחד, לא שיכירו לך ולא לחפש באתרים שונים, אתה מקבל את הפרטים המלאים של הבנות שרוצות לפגוש אותך, יושב בבית בנוחות, רואה את הבחורה ואת כל הפרטים שלה ויוצר קשר עם מי שמוצאת חן בעיניך! לא מישהי שמישהו חושב שהיא מתאימה לך! אתה שולט, אתה נהנה, אתה כל הזמן בעניינים. אלה החיים שלך!

 חבר! אל תהיה חלק מהעדר! תהיה אתה ותעשה מה שאתה רוצה! אל תיתן לאחרים למשוך אותך אחורה, אל תיתן לאחרים לעצור אותך בגלל הקנאה שלהם! עבדת קשה ואתה רוצה להנות מהחיים ואני נותנת לך כאן את ההזדמנות, זה הזמן לקחת אותה!

תאר לעצמך איך חייך ישתנו כאשר תחיה אותם עם אישה יפה וממושמעת לצידך, לא יותר ימים שבהם לא תגיע לפגישות עם חברים או לפאב כיוון שאין לך עם מי, ולא משנה מה הסיבה... תמיד תרצה ללכת לכל מקום, אירועים, מסיבות, פגישות חברים. תמיד תרצה שכולם יראו את האישה שאיתך, תהנה ממבטי ההערכה שיופנו אליך מגברים ונשים. כי בינינו, גבר שאישה יפה לצידו הוא גבר שזוכה להערכה מכולם, הוא מצליחן אמיתי, כולם רוצים בחברתו !

15/16/17.4.11....הנה הבנות של סופשבוע ויום א', כל התמונות והפרטים אמיתיים. אין כאן מתחזות או תמונות של דוגמניות - כולן אמיתיות וממתינות לפנייה מכם!  כמובן שכל הבנות דוברות רוסית חוץ מהשפה הנוספת המצויינת... לצפייה בבנות של אתמול  לחץ כאן  ולכל הבנות שלנו לחץ כאן

אנא לחץ על הכפתור אם אינך רואה את הבנות של היום

אלנה, 24, בתולה, 180, 65 ק''ג, מוסקבה, עיניים ירוקות-חומות, עו''ד, ה''ג, רווקה, אנגלית מצויינת ומעט צרפתית, רצינית חברותית ורומנטית. מקשיבה לקלאסית וקל, קוראת עיתונות ומגזינים, רומנים וקלאסיקה. יוצאת להצגות סרטים ותערוכות, מתאמנת ורוקדת. כדבריה: רוצה להכיר גבר רציני שרוצה במשפחה רגילה וערכית. מדוע רגילה? כי אני מעדיפה לטפח את הבית ולגדל את הילדים ולא לצאת לעבוד, כמו המפשחה שאני גדלתי בה. רוצה להכיר גבר מבוסס, רציני ואדיב ונבון עם חוש הומור. עד 55  חבר יקר, בארץ תוכל להכיר בחורה כזו כשאתה מעל 50? ברור שלא, אז למה אתה מחכה?

 

אלנה, 39, גדי, 168, 55 ק''ג, רוסיה סראטוב, עיניים ירוקות-חומות, מנהלת, גרושה ללא ילדים, ה''ג, אנגלית בינונית. אדיבה חברותית ורגישה. מקשיבה לקלאסית וקל. קוראת עיתונות ומגזינים, רומנים ובלשים. יוצאת להצגות, סרטים, קונצרטים ובחברה, שוחה ומתאמנת ומטיילת. כדבריה: יש לי מבט רציני על החיים ואני לא משחקת משחקים, רוצה להכיר גבר ממוצא אירופאי, איש רציני עם ילד/ים שרוצה להינשא. עד 50 חבר יקר, בארץ תוכל להכיר בחורה כזו כשאתה בן 50? ברור שלא, אז למה אתה מחכה?

אבגניה, 25, תאומים, 168, 55 ק''ג, מוסקבה, עיניים אפורות-כחולות, עובדת, ה''ג, רווקה, אנגלית בסיסית, מעשית, כנה ואדיבה, רומנטית מלאת חיים וחברותית, מקשיבה לקלאסית פופ ואופרה, ג'אז, קוראת עיתונות ומגזינים, רומנים ושירה. יוצאת ומבלה, מבקרת במוזיאונים ופארקים. עוסקת במגוון תחומי ספורט, משחקת ביליארד ורוכבת על אופניים. כדבריה: שאל אותי ואשמח לענות, רוצה להכיר גבר אמיתי עד 35

אלה, 34, דגים, 160, 52 ק''ג, אוקראינה צ'רניגוב, עיניים כחולות, עובדת מדינה, ה''ג, רווקה, אנגלית בסיסית. מלאת חיים, אופטימית ורומנטית. מקשיבה לפופ, קוראת עיתונות ומגזינים, רומנים. יוצאת לפארקים ובחברה, רוקדת ומתאמנת. כדבריה: אני בחורה חיובית עם אופי קל ונוח, אוהבת לטייל וביקרתי בספרד וצ'כיה, אשמח לבקר בעוד מדינות. מתעניינת בעיצוב פנים ויוצרת במו ידי, תופרת ורוקמת. רוצה להתאהב בנסיך, איש כן שנהיה מאושרים יחדיו, איש רציני שרוצה במשפחה. עד 55 חבר יקר, בארץ תוכל להכיר בחורה כזו כשאתה מעל 50? ברור שלא, אז למה אתה מחכה?

לרה, 37, קשת, 177, 87 ק''ג, מוסקבה, עיניים ירוקות, מנהלת, ה''ג, גרושה ללא ילדים, אנגלית בסיסית. אדיבה ומעודנת, רומנטית ומתחשבת ואחראית. מקשיבה לקלאסית ופופ, קוראת רומנים וקלאסיקה. יוצאת לסרטים והצגות, תערוכות קונצרטים ובחברה. מטיילת ואוהבת טבע. תשמח לספק פרטים בהתכתבות ורוצה להכיר גבר לקשר של כל החיים. איש עד  54  חבר יקר, בארץ תוכל להכיר בחורה כזו כשאתה מעל 50? ברור שלא, אז למה אתה מחכה?

קרינה, 23, סרטן, 163, 54 ק''ג, אוקראינה אודסה, עיניים חומות, מתורגמנית, יהודיה, ה''ג, רווקה, אנגלית מצויינת, כנה ואדיבה, חברותית ומלאת חיים, אוהבת מוסיקה מגוונת, קוראת עיתונות ומגזינים, יוצאת להצגות וסרטים, מועדונים פארקים ובחברה, מתאמנת ומטיילת. כדבריה: אני יכולה לספר רבות על עצמי, אך אני חושבת שהדרך הנכונה היא התקשורת אישית :)  רוצה מישהו עם ראש על הכתפיים ושלא פוחד להראות את רגשותיו. עד 37

נטליה, 36, גדי, 160, 62 ק''ג, בלרוס מינסק, עיניים ירוקות, מעצבת. ה''ג, גרושה עם בן 8 ובת 13, אנגלית בסיסית, מתמידה ואחראית, כנה אדיבה וחברותית, מלאת חיים ורומנטית. מקשיבה לקלאסית ופופ, קוראת עיתונות ומגזינים, רומנים ושירה. יוצאת ומבלה, מבלה עם חברים. שוחה, מחליקה, מתאמנת, רוכבת על אופניים ומשחקת כדור עף, כדבריה: רוצה לאהוב ולהיות נאהבת. אשמח להכיר גבר נחמד ואדיב עד 45

יוליה, 45, בתולה, 164, 64 ק''ג, רוסיה יוליאנובסק, עיניים אפורות-כחולות, רואת חשבון, ה''ג, גרושה עם בן בוגר, אנגלית בסיסית, שקטה כנה ואדיבה, חברותית ורומנטית. מקשיבה לקלאסית ופופ, קוראת עיתונות ומגזינים, רומנים ושירה. יוצאת לתערוכות מוזיאנים ופארקים ובחברה, שוחה מתאמנת ומחליקה. כדבריה: אני בעלת אופי נוח מאד, תחומי העיניין שלי רחבים, ואני מחפשת את האהבה הגדולה של החיים שלי. אני מקסימונת, אדיבה ושקולה. מאמינה במשפחתיות ובקשר אוהב. חברותית ונאהבת, ורוצה להכיר גבר עד 60 לקשר של אמון מוחלט. חבר יקר, בארץ תוכל להכיר בחורה כזו כשאתה מעל 60? ברור שלא, אז למה אתה מחכה?

קטרינה, 28, 170, 63 ק''ג, אוקראינה זאפורוז'ייה, עיניים חומות, אמנית בתחום עיצוב פנים, ה''ג, רווקה, אנגלית טובה, אופטימית ורומנטית. אוהבת מוסיקה שיפה לנשמה. קוראת רומנים ושירה, ביאוגרפיות של אנשים מפורסמים וספרי פסיכולוגיה. יוצאת לתיאטרון, סרטים מוזיאונים קונצרטים ולפארקים. מטיילת ומשחקת טניס ועוסקת ביוגה. כדבריה: אני לומדת ועובדת, לומדת עיצוב פנים וציור, עובדת בסלון ובזמני החופשי עוסקת בציור ויוגה, אוהבת טניס ובאולינג ולטייל ביער. רוצה קשר אמיתי וטוב עם גבר טוב. מאסתי בשקרנים.... איש עד 50 חבר יקר, בארץ תוכל להכיר בחורה כזו כשאתה בן 50? ברור שלא, אז למה אתה מחכה?

          

אנה, 31, טלה, 174, 55 ק''ג, רוסיה קליניגראד, עיניים אפורות, מנהלת, ה''ג, רווקה, אנגלית בסיסית, כנה אדיבה ומעשית. חברותית מעודנת ואופטימית. מקשיבה לדיסקו וקוראת רומנים. יוצאת להצגות וסרטים, תערוכות, קונצרטים, מועדונים פארקים ובחברה, שוחה ומאמנת ועושה סקי, כדבריה: אני אדיבה וזהירה, אוהבת לבשל ואת הבית, אוהבת ילדים. במסגרת עבודתי אני מבקרת בתצוגות אופנה, ואני אוהבת לטייל. בחורף שעבר התחלתי לגלוש בשלג, זה היה קול )...אשמח להכיר גבר נבון ואדיב עד 42. חבר יקר, בארץ תוכל להכיר בחורה כזו כשאתה מעל 40? ברור שלא, אז למה אתה מחכה?

דריה, 23, אריה, 165, 52 ק''ג, אוקראינה קייב, עיניים ירוקות-כחולות, הג''ח, רווקה, אנגלית טובה, בטוחה בעצמה ומעשית, מלאת חיים ואחראית. מקשיבה לקאסית, אופרה ופופ, קוראת קלאסיקה. יוצאת לסרטים והצגות, תערוכות, מועדונים פארקים ובחברה. שומרת על כושר ורוכבת על סוסים, מטיילת. רוצה להכיר גבר עד 40 שיהיה הכי טוב! חבר יקר, בארץ תוכל להכיר בחורה כזו כשאתה בגיל 40? ברור שלא, אז למה אתה מחכה?

  את האמת, אתה לא מעדיף להיות בבית עם אחת הנשים המתוקות והחביבות שלנו? מה עוצר בעדך ?? אל תהיה מאלה שנותנים לחששות ולקמצנות לשלוט בחיים שלהם ! קח שליטה ובנה את אושרך בעצמך !!

קטרינה, 32, גדי, 174, 68 ק''ג, מוסקבה, עיניים ירוקות, מנהלת מסעדה. ה''ג, גרושה עם בת 6, אנגלית טובה, רצינית אדיבה ומעודנת, אוהבת מוסיקה מגוונת, קוראת רומנים עיתונות ומגזינים. יוצאת לסרטים, מוזיאונים, בחברה ולפארקים. קונצרטים. שוחה מחליקה ורצה. כדבריה: היי לכולם, שמי קטיה ממוסקבה, אני גרה עם בתי, אמי ואחותי. אני בחורה רצינית שמחפשת קשר רציני בלבד עם גבר, ורוצה להינשא!! רוצה להיות אישה נאהבת, מחפשת גבר עם אופי קל, איש משפחה אוהב חיים. עד 52. חבר יקר, בארץ תוכל להכיר בחורה כזו כשאתה מעל 50? ברור שלא, אז למה אתה מחכה?

אתה מסתכל בבנות של היום, לבנות של אתמול לחץ כאן, ולכל הבנות שלנו לחץ כאן

מרגריטה, 25, גדי, 167, 52 ק''ג, אוקראינה איבנו פרנקובסק, עיניים כחולות, מורה לאנגלית, ה''ג, רווקה, אנגלית טובה. אחראית כנה וצנועה, אדיבה נאמנה וגמישה, חברותית ומלאת חיים. מקשיבה לפופ וקוראת עיתונות ומגזינים, רומנים. יוצאת לסרטים וקונצרטים, לפארקים ובחברה, שוחה ומטיילת ומתאמנת. כדבריה: מה לספר במספר שורות על עצמי? אני חדשה כאן באינטרנט ולא ממש יודעת איך כמו כולם למשוך תשומת לב....אני בחורה עם ראש פתוח, נאה ובעלת נטיה משפחתית, אני אדיבה ומעודנת, נבונה ומבינה, יש לי הרבה חברים ואני תמיד מוכנה לעזור. לא מזמן סיימתי את לימודי באוניברסיטה ולא היה לי זמן לחפש אהבה...כעת אני מוכנה להתחיל בחיי זוגיות עם גבר מתאים, איש קשוב ומבין, שישי בו מספיק כוח להראות את רגשותיו לאישה שלו. עד 40

שימו לב: מנויים מקבלים את הפרטים המלאים של הבנות של היום ושל כל יום חינם הביתה מידי יום - שנה שלמה!!

אנה, 27, קשת, 165, 50 ק''ג, בלרוס מינסק, עיניים כחולות, עו''ד, ה''ג, רווקה, אנגלית בינונית. כנה ואדיבה ומלאת חיים. מקשיבה לפופ וקוראת עיתונות ומגזינים ורומנים. יוצאת ומבלה, עוסקת בפעילויות ספורטיביות מגוונות, משחקת ביליארד. כדבריה: מחפשת גבר לקשר של אהבה אמיתית, איש טוב לב שיכול לטפל בבחורה כמוני :) גבר עד 40 שגם אוהב סנובורד.....

אלכסנדרה, 24, גדי, 170, 60 ק''ג, רוסיה טבר, עיניים ירוקות, מזכירה ומנהלתנית, ה''ג, רווקה, אנגלית מצויינת. חברותית, מלאת חיים ואפטימית. מקשיבה לרוק וקוראת בלשים, יוצאת לסרטים מועדונים ובחברה, רוכבת על סוסים ומטיילת. כדבריה: אני בחורה טבעית, לא אוהבת הבעת חיבה מזוייפת או עיניים חסרות הבעה, דמעה מביעה עבורי יותר מאשר חיוך מאולץ עם עיניים ריקות. אני מנסה להינות מחיי ולגרום לאחרים לחייך. אשמח להכיר מישהו שיודע להביא אושר לעצמו ולזוגתו, לא קשר מהיר וחסר משמעות, כי אם קשר של אהבה, תשוקה ואינטימיות ארוך טווח. גבר עד 60 . חבר יקר, בארץ תוכל להכיר בחורה כזו כשאתה מעל 50? ברור שלא, אז למה אתה מחכה?

חבר יקר, אתה יודע מה ההגדרה של מזל? 'כשהזדמנות פוגשת מוכנות' - אנחנו נותנים לך את ההזדמנות, תביא את המוכנות ותבנה את עתידך הזוגי במו ידיך

  

ויקטוריה, 40, אריה, 173, 57 ק''ג, לטביה ריגה, עיניים אפורות, מעצבת נופים, ה''ג,לא זמינה ואבקש לא לפנות אליה, תודה, נטלי

סבטלנה, 39, דלי, 156, 65 ק''ג, אוקראינה סבאסטופול, עיניים כחולות, מנהלת מכירות, הג''ח, גרושה עם בת 19, אנגלית טובה. בטוחה בעצמה ושקטה. כנה אדיבה נאמנה וחברותית. מלאת חיים ומתחשבת. מקשיבה לפופ וקוראת רומנים ובלשים, עיתונות ומגזינים. יוצאת לסרטים, קונצרטים, פארקים ובחברה. שוחה ומטיילת, כדבריה: אני מתה על בעלי חיים, רוצה להכיר גבר חברותי ונחמד עד 55. חבר יקר, בארץ תוכל להכיר בחורה כזו כשאתה מעל 50? ברור שלא, אז למה אתה מחכה?

ויולטה, 21, דלי, 166, 50 ק''ג, לטביה ריגה עיניים ירוקות-חומות, הג''ח, רווקה, אנגלית טובה, כנה וגמישה, נאמנה ורומנטית. מקשיבה לפופ וקוראת רומנים. יוצאת לקונצרטים, סרטים תערוכות פארקים ובחברה, שוחה ומתאמנת ומטיילת. כדבריה: שאל אותי אם תרצה לדעת יותר אודותי, רוצה להכיר גבר מבין ובעל תחומי עיניין משותפים, קשר של אהבה וכבוד הדדי, עם ילדים בגינה :) איש עד 40  חבר יקר, בארץ תוכל להכיר בחורה כזו כשאתה בגיל 40? ברור שלא, אז למה אתה מחכה?

אנסטאסיה, 19, טלה, 165, 58 ק''ג, אוקראינה אודסה, עיניים חומות, ספרית, הג''ח, רווקה, אנגלית בסיסית. נאמנה אדיבה וכנה, רומנטית ורגישה. מקשיבה לקלאסית וג'אז וקוראת קלאסיקה ושירה. יוצאת לסרטים מועדונים ובחברה, רוקדת, משחקת כדור עף וכדורסל וביליארד. כדבריה: אני בחורה רומנטית שאוהבת להקשיב למוסיקה ולכתוב, אופטימית ואחראית, עבורי גיל הגבר ומראה לא חשובים, מה שחשוב בעיני זו הבנה וגישה כנה. רוצה להכיר גבר עד 40, איש כן ואמיתי לקשר של אמון ומחויבות. חבר יקר, בארץ תוכל להכיר בחורה כזו כשאתה בן 40? ברור שלא, אז למה אתה מחכה?

אלנה, 24, סרטן, 175, 53 ק''ג, מוסקבה, עיניים ירוקות-כחולות, מעצבת, ה''ג, רווקה, אנגלית בינונית, צנועה וחברותית, מעודנת ומלאת חיים ומתחשבת. מקשיבה לקלאסית ופופ, קוראת קלאסיקה, יוצאת ומבלה, מבקרת במוזיאונים. שוחה ושומרת על כושר ומתאמנת. כדבריה: אני אשמח להכיר גבר רציני, איש כן ובעל חוש הומור שידאג לי. עד 50.  חבר יקר, בארץ תוכל להכיר בחורה כזו כשאתה בגיל 50? ברור שלא, אז למה אתה מחכה?

נטליה, 24, שור, 172, 56 ק''ג, מוסקבה, עיניים ירוקות, עובדת, הג''ח, רווקה, אנגלית טובה, בעלת אופי רציני, מקשיבה לקלאסית, פופ וקאנטרי. קוראת קלאסיקה, יוצאת לסרטים, מועדונים, פארקים ובחברה, רוכבת על סוסים ואוהבת ספורט, שחיה החלקה ושחקי כדור. כדבריה: אני מאד ידידותית, אדיבה ומאד אוהבת לטייל!!! מחפשת את גבר חלומותי, איש עד 32

אוקסנה, 33, עקרב, 166, 53 ק''ג, רוסיה מוסקבה, עיניים ירוקות-חומות, כלכלנית, ה''ג, גרושה עם בת 7, אנגלית בינונית. כנה נאמנה ואלגנטית. חברותית ואופטימית ומתמידה. מקשיבה לקלאסית, רוק פופ וג'אז, קוראת בלשים וקלאסיקה, יוצאת לסרטים והצגות, מועדונים ובחברה, שוחה ועוסקת בסקי, כדבריה: אני יפה ורצינית.. נמצא כאן בכדי להכיר גבר אמין ורציני לקשר אמיתי. איש בעל חוש הומור, אמין וגם רציני עד 45

אולייסה, 23, אריה, 168, 53 ק''ג, אוקראינה אודסה, עיניים ירוקות-חומות, סטודנטית, רווקה עם בן 4, אנגלית טובה, בטוחה בעצמה ורומנטית. רגישה. מקשיבה לקלאסית פופ וג'אז, קוראת עיתוות ומגזינים וקלאסיקה. יוצאת לתיאטרון וסרטים, תערוכות קונצרטים ובחברה. מתאמנת ומטיילת. כדבריה: אני כנה ופעילה, מלאת חיים ומאד רומנטית...אשמח להכיר גבר עד 47 שיהיה טבעי ואמיתי. חבר יקר, בארץ תוכל להכיר בחורה כזו כשאתה מעל 40? ברור שלא, אז למה אתה מחכה?

רגינה, 28, בתולה. סן פטרסבורג, רוסיה, 165, 57 ק''ג, עיניים ירוקות-חומות, מנהלת חשבונות ראשית. ה''ג, רווקה, אנגלית בינונית, צנועה אדיבה ונאמנה, גמישה וחברותית ורומנטית. מקשיבה לקלאסית וקל, קוראת רומנים, עיתונות ומגזינים, יוצאת ומבלה, מבקרת במוזיאונים ופארקים. שוחה מחליקה ומטיילת. כדבריה: אני גרה בסן פטרסבורג היפהפיה, אוהבת לבשל ולטייל, לומדת באוניברסיטה לתואר השני שלי, במשפטים. אני בחורה שמחה שפתוחה לקשר, רוצה בחור מעניין בגיל מתאים, עד 40 ואולי גם יותר. איש נחמד ומבין שאיתו אקים משפחה מאושרת

סבטלנה, 30, טלה, 168, 53 ק''ג, רוסיה איז'בסק, עיניים אפורות, ספרית, הג''ח, גרושה עם בת 10, צנועה ואדיבה, חברותית מעודנת מלאת חיים, אופטימית ורומנטית. מקשיבה למגוון סוגי מוסיקה, קוראת שירה, עיתונות ומגזינים. יוצאת לסרטים, תערוכות, פארקים ובחברה, שוחה ורוקדת ותשמח להכיר גבר עד 48

כולם רוצים להכיר רוסיות יפות, אבל רק גבר אמיתי עושה משהו בנידון !!!

לודמילה, 35, דלי, 165, 50 ק''ג, רוסיה אורל, עיניים חומות, אחות, הג''ח, גרושה ללא ילדים, אנגלית בסיסית, שקטה צנועה ונאמנה, רומנטית. מקשיבה לקלאסית ופופ, קוראת קלאסיקה, עיתונים ומגזינים. יוצאת לסרטים והצגות, מוזיאונים, קונצרטים ובחברה, שוחה ומתאמנת. תשמח לספק פרטים בהתכתבות ולהכיר גבר אמיתי עד 55. חבר יקר, בארץ תוכל להכיר בחורה כזו כשאתה מעל 50? ברור שלא, אז למה אתה מחכה?

מרגריטה, 27, אריה, 164, 58 ק''ג, מוסקבה, עיניים אפורות-כחולות. עוסקת בשיווק, ה''ג, רווקה, אנגלית בינונית. צנועה אדיבה נאמנה וגמישה. מעודנת ומלאת חיים וחברותית. רומנטית ומתחשבת. מקשיבה לקלאסית ופופ, קוראת קלאסיקה ורומנים. יוצאת בחברה, לפארקים סרטים תערוכות, מוזיאונים. שוחה ומתאמנת ומחליקה ומטיילת בטבע. כדבריה: מחפשת קשר רציני בלבד עם פגישה אמיתית. רוצה להכיר גבר עד 45, אדיב ובעל חוש הומור, מעשי וחושני.

מריה, 38, אריה, 173, 66 ק''ג, מוסקבה, עיניים אפורות-כחולות, עוסקת בהשקעות, ה''ג, רווקה, אנגלית מצויינת וגרמנית מצויינת. שקטה מתמידה ואחראית. אדיבה חברותית ורומנטית. מקשיבה לקלאסית, פופ וג'אז, אוהבת לקרוא ספרות מגוונת, יוצאת ומבלה, מבקרת במוזיאונים ופארקים. עוסקת בתחומי ספורט רבים. רוכבת על סוסים ומשחקת ביליארד. כדבריה: אני מורה מקצועית, ואת ילדי ארצה לחנך בעצמי, אשמח להכיר גבר נבון ועם חוש הומור, איש משפחתי בעל אופי חזק. מישהו שיכול לאהוב ולקבל אהבה, אי רוצה משפחה עם 2-3-4 ילדים... גבר עד 48

טטיאנה, 38, גדי, 164, 69 ק''ג, רוסיה, רוסטוב נא דונו, עיניים ירוקות, רופאה, ה''ג, גרושה עם בת 16, אנגלית בסיסית, אדיבה וצנועה, מעודנת רומנטית ואחראית. מקשיבה לקלאסית ודיסקו, קוראת עיתונות ומגזינים, בלשים ורומנים. יוצאת לסרטים והצגות, תערוכות מוזיאונים קונצרטים ופארקים. נפגשת בחברה. שוחה. כדבריה: אני חולמת לפגוש את הגבר שלי, איש רציני עד 55+


חברים עם פרטי הבחורות מסופק מידע על מה הן אוהבות, השכלה, מה הן מחפשות בגבר, מה הן אומרות על עצמן, וכן טלפון, כתובת אימייל (דואר אלקטרוני) וכתובת דואר רגיל. שימו לב בכל יום יופיעו כאן בנות בגילאים אחרים! מגוון הגילים: 18 עד 55

הרשם עכשיו! כי אם תעשה – יהיו תוצאות. אם לא תעשה – לא יהיו תוצאות

ברצונך לעשות מנוי ? הדבר המשתלם ביותר ללא ספק! לחץ על הכפתור הצהוב שמתחת, ניתן לשלם בכל סוגי כרטיסי האשראי הבינלאומיים, ויזה, מאסטרכארד ודיינרס. התשלום מאובטח ברמת האבטחה הגבוהה ביותר הקיימת! החיוב יהיה על  $ 119. מיד לאחר הלחיצה על הכפתור שמתחת (Buy Now) יפתח חלון, ובו בצד שמאל אנא מלאו את פרטיכם באנגלית בבקשה. אנא, לאחר התשלום שלח אלינו אימייל בכדי שנוכל לשלוח אליך את פרטי הבנות. כאמור התשלום מאובטח ברמת האבטחה הגבוהה ביותר!שים לב את הפרטים יש למלא באותיות לועזיות (אנגליות) זהו חיוב חד פעמי על סך של  119$  בלבד!  ותקבל את פרטי כל הבנות שבאתר! וכן יום יום במשך שנה אליך ישירות לאימייל פרטי בנות שנרשמו אותו יום !!!!!! שליש מחיר! 

ניתן לפנות בכל שאלה לנטלי באימייל:   raklagever@gmail.com  או להתקשר לאדם, 0527974071 ימי א- ה, שעות 10 בבוקר  עד 8 בערב.

למה התשלום אצלנו באתר הוא המאובטח בעולם? כי כספכם נגבה ע''י פייפאל, חברת התשלום באינטרנט הגדולה בעולם! אי-ביי, אמאזון וגדולים אחרים משתמשים בשירותיה, אנו לא רואים או מקבלים את פרטי כרטיס האשראי שלכם, פייפאל מעבירה אלינו רק אישור ששילמתם. זהו! אין לנו כל יכולת להשתמש בכרטיס האשראי שלכם, הוא מוגן ע''י פייפאל - עבורכם! כמו שרק אמריקאים יודעים להגן על הצרכן!!!

לתשלום לחץ כאן בכדי להגיע לדף הראשי

חבר'ה יום יום נרשמות בנות חדשות! אתם תקבלו את כל המבחר הקיים (לחצו כאן כדי לראות) וכל הבנות שיגיעו שנה שלמה!!!

          חברים! זו העיסקה הכי משתלמת בישראל !!! אנחנו מאושרים ע''י פייפאל, הענק הפיננסי העולמי !!

          

אנו מבטיחים לכם הגינות ומאמינים בכל ליבנו ביושר במסחר,  אנו כתבו אלינו לאימייל:  raklagever@gmail.com  התשלום באינטרנט מאובטח לחלוטין!!


בשורה תחתונה זה מה שאתם מקבלים: פרטי כל הבנות שבאתר (למעלה מ 2000 בנות) וכל יום שנה שלמה 6 פעמים בשבוע אליכם לאימייל פרטים מלאים של לפחות 6 בנות !!! למעלה מ 3500 בנות !!!


חשוב מאד!!! ברוב אתרי ההכרויות בארץ  - אם לא בכולם - יש יותר גברים מנשים, אצלנו על כל גבר יש עשרות נשים!! היחס הוא עצום לטובת הגברים!!

קראו כאן את מאמרה המפורסם של המובילה החברתית השווייצרית ג'ינה: למה כן לשאת אישה רוסיה....

כל הנשים שאנו מספקים את כתובותיהן התייצבו במשרדים והביעו את רצונן להכיר גברים זרים ולהגר למדינות שלהם! אין אצלנו מתחזות או צילומי ''דוגמניות'' בכדי להרשים! כל אישה הינה האישה האמיתית שבתמונה והכתובת הינה כתובת אמיתית!!

ולמה בעצם לא לעשות מנוי למטרת הרחבת אופקים? כאמור, העולם שלנו היום קטן, רוב האנשים בארץ יוצאים לחו''ל, מטיילים בעולם ופוגשים תושבים במדינות החוץ, עם המנוי תוכלו לקרוא על שאיפות של נשים, חלומותיהן ולדעת כיצד לגשת אליהן וליצור קשר. לא עוד יהיו בכם חששות מלהכיר נשים באירופה, דרך המנוי תוכלו להתכתב עם נשים, להכירן טוב ולהבין אותן, וגם אם לא מצאתם את מה שחיפשתם בעדכונים שאנו שולחים לכם 300 פעמים במשך שנה שלמה, הרי שרכשתם לכם מיומנות שיחה והכרות עם נשים מהעולם הרחב...

הרשם עכשיו! כי אם תעשה – יהיו תוצאות. אם לא תעשה – לא יהיו תוצאות

שפר את הבנת האנגלית שלך, במחיר ממש נוח - לחץ כאן

כל יום אנשים מודים לנו על שעשו את הצעד הכי חכם ונירשמו אלינו !!!!

עדויות של גברים שקיבלו מאיתנו פרטים של בנות:

שמעון, קריות: תודה רבה לאדם ונטלי, אני רווק בן 60 ומצאתי את האישה של החיים שלי דרך האתר.

דני, הרצליה: לא אוהב לדבר הרבה, נטלי ביקשה שאספר איך היה ואני מעריך את האישה ומספר, נרשמתי בסוף 2010, התכתבתי עם 15 בחורות בערך, מתוכן 5 שממש נדלקתי עליהן, עם 2 היה קשר מצויין, את שתיהן הזמנתי והן באו, היה מצויין. עכשיו אני בקשר עם שתיהן ומנסה להחליט מי הכי מתאימה לי. עם יש תאכלס ורצון יש תוצאות, אין חוכמות פה.

סבטלנה מאוקראינה כתבה לי: תודה נטלי, הייתי באתר שלך 3 ימים וכבר בחור חמוד מתל אביב הציע לארח אותי בקיץ לשבועיים, דיברנו בסקייפ והוא 10, סטודנט בדיוק כמוני ואוהב את החיים. תודה לכל מי שכתב לי גם. ביי.

גנון, הוד השרון: אין מילים בפי, ענו לי על כל שאלה, עזרו לי בכל דבר והכרתי 3 בנות מגניבות, אני בן 24 ולא חשבתי שיש כזה דבר. אין מילים!

בני, חיפה: אני כבר חצי שנה מתסכל באתר, וכל הזמן מוצא סיבות למה לא להירשם, האמת היא שהייתי קמצן, ולא איכפת לי לספר את זה כי אף אחד לא מכיר אותי.  בסוף לפני חודש נפגשתי עם אדם, איזה גבר נחמד! עשיתי מנוי, הוא הסביר לי כל מיני דברים ונטלי בעלת האתר הכינה לי מכתב הכרות, אפילו שלחה אותי להצטלם כי היו לי רק תמונות בגופיה והיא לא הסכימה לקבל את זה, היא אמרה שבן אדם צריך לכבד את עצמו ואת הבחורה שהוא כותב אליה, בקיצור, אני חודש רשום וכל החודש הזה אני עם מישהי מאוקראינה שבגללה התגברתי על הקמצנות ונרשמתי, אני בן 47, היא בת 31 ואיזה ראש יש לבחורה! שבוע הבא היא תבוא כי יירדו המחירים של הטיסות אחרי ראש השנה, עלה 119$, אבל כל החודש היה לי סבבה ועכשיו היא גם תבוא אלי, האמת? ההוצאה הכי טובה שהיתה לי בחיים!

דויד, מושב בשרון: אני בחור מסודר, גרוש ומאד רציתי להכיר רוסיה, אני אוהב בחורות יפות, ותמיד באתרים שונים ראיתי בחורות רוסיות יפהפיות, נרשמתי לאחד האתרים בחינם, וישר פנתה אלי מישהי מדהימה. התלהבה ממני מאד ורצתה שאכתוב לה, וכאן בעצם היה העוקץ, כל מכתב אליה עלה 20 דולר, וכיוון שהיא לא יודעת אנגלית, תרגום של המכתב לרוסית עלה עוד 20 דולר, בקיצור לשלוח לה מכתב עלה 40 דולר, היא ענתה לי ושלחה לי תמונות, שגם לקבל אותן שילמתי 20 דולר, בקיצור, כמו פראייר, הוצאתי באתר ההוא יותר מ300 דולר עד שהבנתי שעובדים עלי! ודיברתי עם אנשים שהוציאו אלפי דולרים על בחורות שעבדו עליהם! כאן באתר רק לגבר הכל ברור, אף אחד לא מוציא ממני כסף, אני מקבל את פרטי הבחורה ויוצר קשר, אין סיפורים ואין עבודה בעינים, ואת אדם תמיד קל להשיג והוא ונטלי תמיד עוזרים. אני פה חודש ודיברתי בסקייפ עם מישהי אמיתית וחמודה בדיוק כמו שחיפשתי. אז אני כותב לנטלי ואדם תודה וכל הכבוד לכם!

אהרון, חיפה: נטלי ביקשה ממני שאספר על היחסים שלי עם בחורה רוסיה בכדי שאנשים שחוששים יבינו על מה מדובר. אני בן 58, גרוש פעמיים מ 2 נשים ישראליות נפלאות, אבל שזהו הקשר של אהבה נגמר ונשאר רק הקשר של המחויבות, וזה לא מספיק. חיים בלי אהבה לא נקראים חיים וזה גם לגבר וגם לאישה. אחרי 3 שנים של גירושים שניפגשתי עם עשרות נשים ישראליות - רובן בנות 50 ונעלה כי אף אחת לא רצתה גבר מבוגר ממנה, למרות שאני ספורטאי ונראה מצויין וגם בנות 40 נראות בד''כ מבוגרות ממני - הבנתי שזה לא זה. גבר בן 50 אחרי גירושים בד''כ ללא בית, כי זה נשאר לאישה, וצריך להתקיים, לשלם מזונות, שכירות, מיסים ובסוף לא נשאר כמעט כלום. אישה גרושה בגיל הזה נמצא בבית משלה, הוצאות מינימליות כי היא גם מקבלת מזונות ולא מבינה את קשיי הגבר. אם גבר לא יכול ללכת למסעדה יקרה אחת לשבוע הוא קמצן. לא יכול להרשות לעצמו הצגת תיאטרון ולאחריה קפה, שוב הוא קמצן. הרי האישה מצפה שתשתלם על הכל, ומתנה לחג, וליום הולדת וכל מה שקשור, ואם אתה לא מבזבז אתה קמצן, וזה לא משנה אם יש לך או אין לך. אתה קמצן! ולא רק זה, לכל אחת יש את אותו סיפור: בעלי הקודם עשה לי את המוות ואני מצפה שאתה תפנק אותי! ומי יפנק אותי? עכשיו אני יודע, רק אישה רוסיה!   כשהגעתי לאתר של נטלי חששתי, כמו כולם שמעתי את הסיפורים על הנשים הרוסיות, שהן נצלניות וכל זה, אבל התגברתי ונרשמתי, 99$, ההשקעה הכי טובה שהיתה לי בחיים. זה היה לפני כמעט שנתיים. יצרתי קשר עם בחורה שהחיוך שלה בתמונה הרס אותי, בת 39, אימא לילדה בת 20. מנהלת חשבונות מסאן פטרסבורג. הבחורה ענתה לי בכתב שהבדל הגילאים בינינו גדול, היא רצתה להכיר מישהו עד 50 ואני הייתי בתחילת ה 57, אך היא היתה מנומסת והציעה שנדבר בסקייפ ונראה. מהשיחה הראשונה שנינו ידענו שזה זה,  היא הגיעה לכאן אחרי 3 חודשי שיחות, גם עקב העבודה שלה וגם כיוון שחששתי מהפגישה, בכל אופן היא היתה אמורה לישון אצלי שבוע, ואני בדירה שכורה ולא במצב כלכלי הכי טוב. כשהיא הגיעה הבנתי למה הישראליות משמיצות את הרוסיות, קנאה טהורה! הגיעה בחורה מדהימה ומקסימה, פנים נקיות ולבושה בג'ינס פשוט וחולצת טי, משיחות איתה ידעתי שמצבה הכלכלי לא זוהר, היא עובדת 12 שעות ביממה בכדי לשלם שכירות ומחיה וממנת את האוניברסיטה של הבת שלה. היא היתה ביישנית ועם מבט טיפה מבוהל. הסתכלתי מסביב כי היה ברור לי שכולם יהיו המומים מזה שהדבר היפה הזה ניפגש עם קשיש כמוני (אני קשיש בגיל, אך נראה מצוין כאמור).... נסענו אלי ברכבת, ועברנו שבוע שכמותו לא עברתי בחיים, אף אחד לא יכול להבין מה זה להיכנס עם פרח כזה למסעדה ושכולם מסתכלים. היא בחורה צנועה שהתווכחה איתי על לא לצאת ולא לבזבז כסף, וכמו שהיא הציגה את זה: באתי להיות איתך, עם הגבר שמעניין אותי, ולא במסעדות או בבילוי. וכן, היא בישלה, והכירה את אחותי וילדי שממש התאהבו בה. יצאתי עם ישראליות מעשנות שכעסו כשאמרתי להן שאני לא אוהב שמעשנים אצלי בבית, ועישנו אצלי כאילו שאני לא קיים, הרוסיה מעשנת 3 סיגריות ביום, ולעולם לא בבית, ושתבינו, אישה בת 39 וההורים שלה לא יודעים שהיא מעשנת, בגלל הכבוד שיש לה אליהם! אנחנו כמעט שנתיים ביחד, היא מגיעה לכאן כל חודשיים, שנינו משתתפים בכרטיס ובהוצאות, אנו ממתינים שבתה תסיים את הלימודים בעוד שנה בכדי להתחתן.  מדברים כל יום לפחות שעה בסקייפ ומשתפים אחד את השני בהכל. הכרתי את חברותיה ואת אימה שבאה לבקר ולהכיר אותי, אנשים נפלאים, מה שנקרא מלח הארץ, אבל של רוסיה. אנשים שאוהבים את ישראל, ואישה צעירה ויפה שאוהבת אותי. רציתי רק שתדעו, שהאתר הזה אמיתי, ושאפשר להכיר בו נשים באמת נפלאות, צריך רק לרצות וזה קורה. וזה פשוט, וזה נוח ונעים ומביא לאושר.

משה, שדרות: אני בן 48, רווק, חצי שנה התכתבתי עם בחורה מהאתר, והיא באה אלי אחרי שהיינו בסקייפ ובמצלמה. אני עובד במפעל והיא מורה בת 31, אני רשום בהרבה אתרים ישראלים, אף בחורה ישראלית לא הסכימה לפגוש אותי, גם לא בגיל 50. ומורה צעירה מרוסיה באה אלי, בחורה כל כך נחמדה שבאף אתר ישראלי לא ראיתי כזו. היא הכירה את ההורים שלי ודיברנו על התגיירות וחתונה. תודה רבה לאתר רק לגבר.

גלעד, באר שבע: הכרתי מספר בנות, יפות ומרתקות. עוד לא מצאתי את מי שאני רוצה, אבל אני כאן חודשיים ויש לי עוד המון זמן, תודה לאתר שנתן לי את האפשרות בסכום כל כך קטן להגיע למקומות שלא הייתי בחיים מגיע אליהם.

רוני, קריות: נטלי אני מוכרח לספר לך, נרשמתי לפני חודש והשבוע פעם ראשונה שכתבתי לבחורה, היססתי כי אני בן 58 והיא בת 33, אך את עודדת אותי לכתוב אליה. בחורה יפה ומתוקה ממוסקבה. יום אחרי שכתבתי היא ענתה לי וסיפרה שביקרה בארץ ומצא חן בעיניה, ושהגיל לא מפריע לה אם יש נפש צעירה, ונתנה לי את הסקייפ שלה שנדבר במצלמה. לא יודע איך להודות לך.

חן, תל אביב: תודה רבה, תוך חודשיים הכרתי מישהי וניפגשנו. אני לא יודע מי יותר התרגש, היא או אני. היה נפלא ומקווים להמשך טוב.

אפריים תל אביב: תודה לנטלי ולאדם, חודשים היססתי, נרשמתי, וכבר פגשתי את האישה שאולי אתחתן איתה. קשה לרווק פשוט בן 50 כמעט למצוא אישה ישראלית, והאתר של נטלי באמת עוזר.

ארי, חיפה: אני בן 30, דון ג'ואן גדול, אבל נמאס מסתם בנות שרק מעניין אותן האוטו שלי וברים, הכרתי רוסיה דרך האתר ועכשיו אני מבין מה זה קלאסה. יפה!

משה מנהריה: תודה, עשיתם לי אושר גדול.

יגאל, ירושלים: אין פה צ'אנס להכיר מישהי לא דתיה, דרך האתר הכרתי בחורה נהדרת. לקח 3 חודשים אבל היה נהדר. אני שמח מאד וממליץ בכל לב.

ע. רמת הגולן: אני כבר חודשיים עם בחורה יפה מאד מאוקראינה, כל מי שעולה לחרמון ועוצר אצלי בעסק לקנות משהו משתגע ממנה. עובדת ועוזרת ועושה את החיים יפים. עוד לא התחתנו אבל נתחתן אינשאללה בקרוב. הכרתי אותה דרך האתר. ונטלי קיבלה ממני מתנה נהדרת!

ח. רמת גן: בדיעבד אני מודה שאני טיפש! 7 חודשים הסתכלתי באתר יום יום ולא האמנתי שזה אמיתי, וגם פשוט כי הייתי קמצן, זו האמת! נרשמתי, הכרתי 6 בחורות, הייתי פעמיים ברוסיה ואני חי עם מישהי שכל מי שרואה אותה מתפוצץ מקנאה. אל תהיה טיפש כמוני, 200$ זה כלום, באמת כלום!

דרור, חיפה: גם אני רוצה להודות לנטלי, אני מנוי 7 חודשים והתפנקתי, מרוב בנות כל הזמן חיכיתי לראות מי עוד תהיה, הסקרנות לא נתנה לי לקבוע עם מישהי... אבל היתה בחורה שכתבתי לה, והיא ממש רצתה אותי ופנתה לנטלי ונטלי דיברה איתי, ונעזרתי בנטלי ומזל כי הבחורה היא חלום שהתגשם. תודה נטלי.

ששון רמת גן: לפני מספר ימים נרשמתי, אני מתכתב עם מישהי והיום נטלי התקשרה אלי ואמרה שהצליחה להוזיל את העלות והיא שולחת לי צ'ק על ההוזלה, אני המום! גם ככה חשבתי שזה זול. איפה יש אנשים כאלה ושירות כזה?

נ. מהרצליה: אני עובד בהייטק ואין לי הזדמנויות להכיר בנות, דרך האתר הכרתי מספר בחורות, התכתבנו ונהנינו, עם אחת מהן היחסים רציניים, אנו נפגשים בעוד מספר ימים ואני יודע שמהפגישה הזו אצא נשוי.... תודה לאנשי האתר, זו באמת הזדמנות של פעם בחיים.

דני נתניה: אני חבר של נ. מהרצליה, הוא שכנע אותי להצטרף, עשיתי זאת ואירחתי בחורה שהכרתי מהאתר, כמוהו אני בן 29, עובד מסביב לשעון, לקחתי חופש מהעבודה וביליתי את השבוע היפה בחיי, היא תבוא שוב בעוד חודש, מעולם לא הרגשתי שקיבלתי כל כך הרבה תמורת הכסף שלי. הייתי מוציא על בחורות בפאבים מאות שקלים ומקבל מספר טלפון חסר שימוש, כאן קיבלתי פרטים של בחורות יפהפיות שממש רוצות להכיר אותי. מדהים.

ש. קרית אונו: עשיתי מנוי אחרי שעלה המחיר, אבל שווה ביותר. אני עובד במשאית שמספקת מים, אני מספק למשרדים, מנסה להתחיל עם בנות אבל הן לא שמות עלי, כי אני עובד פשוט, דרך האתר הכרתי בחורה מדהימה, שמעריכה אותי ואת זה שאני עובד ומתפרנס וחי בכבוד, קבענו שהיא תגיע ותישן במלון, אבל כבר בשדה התעופה ראינו שאנחנו רוצים להיות רק ביחד, ביטלנו את המלון והיא היתה איתי שבוע שהיה הכי יפה בחיים שלי. ההורים שלי הכירו אותה והתאהבו בה. אני מחלק מים והיא מנהלת חשבונות בכירה בחברה גדולה, אבל היא אוהבת אותי בתור גבר. אני נוסע לפגוש את הוריה בחודש הבא. בלי האתר הזה בחיים לא הייתי מגיע לכזה דבר. תודה לנטלי, היא עזרה לי במכתב ובתרגום, ובאיך לרכוש מצלמת אינטרנט וכל זה, תודה מכל הלב.

אולג מכרמיאל: כבר פעמיים נפגשתי עם בנות מרוסיה, ואני חושב שאני צריך לתת לך יותר ממאה דולר... כי זה היה שווה מיליונים, תודה נטלי, את אחלה.

ע. תל אביב: באמת, אבל באמת שלא האמנתי שייצא משהו מהאתר, ןלהפתעתי מהיום שנרשמתי הייתי בקשר עם מספר נשים באמת מדהימות, בדיוק כמו שכתבתם! ועכשיו, 3 חודשים מיום הרשמה מגיעה אלי בחורה שאני יכול רק לכנות כמדהימה. ואני עדיין לא מאמין וזו האמת! אני ממש בשוק! כל מה שכתבתם אמת ונכון ובחיים לא הייתי מאמין שיש כזה אתר עם כזה שירות גם אם החבר הכי טוב היה מספר לי! נטלי את מדהימה! וכשעופר יחזור מהמילואים תמסרי לו את תודתי! תודה תודה! 

א. מיהוד: אני כבר חודש מתכתב עם בחורה נחמדה מאד, ורואים אחד את השני במצלמה, ביקשתי מנטלי והיא הוציאה את הכתובת של הבחורה מהאתר. היא כבר ראתה את ההורים שלי ואני את שלה. יש לה חופש בסוף החודש והיא תבוא אלי. ה 99$ הכי טובים ששילמתי בחיים. הייתי מנוי ב 3 אתרי שידוכים בארץ, כמעט שנה, בחורה אחת אפילו לא ענתה לי בגלל שלמדתי תיכון מקצועי. ועכשיו אחת שיכולה להיות מלכת יופי באה אלי, מי יאמין? והיא כל יום איתי במצלמה שעה שעתיים. אני בעצמי לא מאמין שזה קורה לי. כזו יפה אחרי שכל הישראליות לא שמו עלי. באמת אני זכיתי בגדול. אם הייתי צריך לשלם 1000$ גם היה שווה, באמת.

גינדי מאשדוד: אני רוסי וחשבתי שאני מכיר רוסיות, אבל היתה לי הפתעה גדולה, אני בארץ מגיל 10 ופגשתי רק רוסיות ישראליות, שהם בסדר אבל לא מה שאני מחפש, חיפשתי אישה נשית ושהבעל שלה הוא העיניים שלה. ודרך האתר ראיתי שיש נשים כאלה, אבל הם לא ברץ, הם ברוסיה. כתבתי לאולי 10 בחורות, ומצאתי מישהי בדיוק מה שחיפשתי, אישה אישה. שאוהבת ומסודרת וכשהיא בבית אור בבית. אני שמח, תודה לנטלי, הרווחתי בגדול שמחה בחיים.

דויד מתל אביב: היי נטלי היקרה, זוכרת את אולגה מלפני 5 חודשים? אז אנו מתחתנים השבוע ואת אורחת הכבוד! ואני לא מקבל לא! עזרת לי עם התכתובת והכרטיסים וכל מה שיכולת בלי כסף. תודה וההזמנה בדרך אלייך. כל הכבוד על השירות נטלי.

משה כ. חדרה: התכתבתי עם בחורה שבוע ואז התחלנו לדבר במצלמה. אני לא מבין במחשבים אבל הבאתי טכנאי שהתקין לי ולימד אותי ב 100 ש''ח, דיברנו במצלמה וראינו שיש קשר, קניתי לה כרטיס והיא באה לשבוע, משבוע הארכנו את הזמן לשלושה שבועות. אין על הבחורות הרוסיות, כמה חום וכמה אהבה קיבלתי שלא ידעתי שיש כזה דבר. זה הצעד הכי טוב שעשיתי, וכמה פשוט זה היה. כל אחד שחסרה לו אהבה בחיים צריך לעשות את זה. זה אושר לתמיד.

עופר ממושב XXX: לאחר ששיגעתי את עופר מהאתר בטלפון במשך שבועיים נרשמתי, ובעוד יומיים אני ניפגש עם מישהי מהאתר שהזמנתי אותה אלי. עכשיו אני חושב שאני ממש טמבל שבילבתי לו את השכל... יכולתי להיפגש איתה כבר לפני שבועים... :-)  כל הכבוד לעופר הזה. בחור כארז !

S  כותב לנו ב24.09.09 : היי נטלי, רציתי לספר לך שהגיעה אלי ל. מקטרינבורג ובילינו שבוע נפלא באילת, היא חזרה לרוסיה ביום ראשון, ואנחנו בקשר טלפוני וסקייפ. תודה יקירתי...

יוסי ד. מהקריות: לא האמנתי שבחורה כל כך יפה תענה לי, אני בן 52 והתכתבתי עם בחורה בת 38, יפהפיה, היא הגיעה לארץ בהזמנתי, היינו שבוע נפלא ביחד ומאז אנו בקשר כל יום במסנג'ר, בשבוע הבא אני נוסע אליה להכיר את משפחתה. אני מודה לכם

רוני פ. מכרמיאל: אני בן 57, הכרתי בחורה בת 40 מצפון רוסיה דרך האתר שלכם לפני כמעט שנה, היא היתה פה כבר 5 פעמים וגם נסענו לחו''ל ביחד, אנו עומדים להתחתן בקרוב, תודה רבה לכם, החזרתם לי את ההנאה מהחיים.

אלי ב. שווייץ: אני בן 50, הכרתי דרככם בחורה מדהימה בת 39, משכילה ויפה. היא היתה אצלי פעמיים ועוברת לגור איתי בקרוב, היא כלכלנית ותעזור לי לנהל את העסק. כל הכבוד לכם.

דוד ב. אנגליה: אני ישראלי שגר בלונדון, בן 55, פגשתי דרך האתר שלכם בחורה יוצאת מהכלל, עורכת דין, היא ואני ביחד חודשיים מאושרים, אני חושב להביא אותה לכאן לתמיד, גם הילדים שלי מטורפים אחריה.

עזרא ס. תל אביב: לא האמנתי שמישהי תרצה פנסיונר בן 58, אבל דרך האתר שלכם הכרתי את אולגה, בת 47, אישה נפלאה ומתוקה שמטפלת בי כמו בנסיך, והיא הנסיכה שלי. תודה רבה לכם, תבורכו.

דני פ. נתניה: אני מה שנקרא 'חנון' בן 32, לא הולך לי עם בנות בארץ שמתייחסות אלי כמו ליורם, דרככם הכרתי סטודנטית לכלכלה יפהפיה בת 24, היא ואני גרים ביחד וכל הבנות שצחקו עלי אוכלות את הלב, חברים שלי מקנאים בי עד מוות....תודה תודה תודה!

ג. שגיא מגדל העמק: אני בן 28, כתבתי ל מספר בנות, עם אחת יצרתי קשר מצויין, היא הגיעה לארץ והיתה אצלי מספר ימים. אנו מדברים במסנג'ר ובמצלמה כל יום ושנינו מאושרים, אני והיא עובדים וחוסכים כסף כי התכנית שלנו שהיא תעבור לכאן בקרוב. האתר לא איכזב אותי אלא קיבלתי תמורה מלאה.

מנחם ר. אני בן 34, עובד במפעל 2 משמרות ביום, ובחורות ישראליות לא מתעניינות בי כיוון שאני ''פועל'' ולא איש הייטק או מלומד, דרך האתר התקשרתי עם בחורה שכל מה שעניין אותה זה אם אני בחור טוב ואיש שיחה ונחמד, ואם אני לא תלוי במשפחה וחי בצורה מכובדת. נפגשנו פעמיים, כל פעם שבוע, אני נוסע אליה בעוד חודש להכיר את המשפחה שלה. זכיתי בבחורה יפה מבית טוב, ויותר משכילה ממני, עם ישראלית זה לא היה קורה, בשביל הישראליות אני ''פועל'' וזה כבר פוסל אותי. נטלי עזרה לי בכתיבת המייל הראשון, האתר הזה מבחינתי מקום ראשון. כל הכבוד

יוחאי, ק' ביאליק, 4.8.09, לא האמנתי, נרשמתי לפני 3 שבועות, אני עובד בחנות מחשבים, כתבתי למישהי שממש מצאה חן בעיני, היא ענתה, עברנו ל ICQ ולמצלמה, הכרתי את אחותה ואימא שלה דרך המחשב, עוד שבועיים היא מגיעה אלי!! אני המום, לא האמנתי שיש דברים כאלה... אני שחרחר ובחורות בארץ לא ''שמות'' עלי, ופה בחורה שכמוה אני רואה רק בסרטים רוצה לבוא אלי, והיא עוד מתלהבת....

כפיר מתל אביב: זהו הצעד הכי משמעותי וטוב שעשיתי למען העתיד שלי, בפחות ממחיר של מכנסיים הכרתי נשים יפהפיות מרוסיה, אני נוסע לעבוד שם מטעם החברה, וכבר יש לי 3 ידידות שממתינות לי שם, ואני בטוח שאחת מהן תהיה אשתי. תודה לאתר רק לגבר, אתם גדולים מהחיים!

אפריים מחצור הגלילית: כאן בארץ אין הרבה נשים שמחפשות גבר בגילי שיש לו 2 ילדים בבית, כתבתי לבחורות מרק לגבר ואני כבר שבוע וחצי מדבר במחשב עם בחורה מאוקראינה שהיא אמא לילדה בגיל הבנים שלי, הילדים מדברים ביניהם ואני עם האמא. היא צעירה ממני בהרבה אבל מחונכת ומאד מקסימה. תודה נטלי.

אני דרוזי מעל יד כרמיאל, נהג מונית, האמת ישראליות ורוסיות מתחילות איתי אני בחור יפה בן 42 והייתי בצבא, אבל ששומעות שאני דרוזי הם נבהלות. דיברתי עם עופר ונרשמתי לפני חודש וחצי בערך. עכשיו אני כבר הייתי אצל בחורה יפהפיה באוקראינה, הייתי שבועיים חופש לא נורמלי. לא דפקתי חשבון. ולא יצאתי בכלל ביוקר, נהניתי מאד וגם היא, עוד חודש היא תבוא להכיר את ההורים שלי. מה עלה לי 99$? ועשיתי חיים ועוד כל הכפר ישתגע כשהיא תבוא. תודה לעופר ולנטלי.

   *    במקרים מאד נדירים לבחורה אין טלפון, כאמור אלה מקרים מאד נדירים ובמידה ויהיה מקרה כזה נציין ליד תמונת הבחורה בפרטים שאין לה טלפון

   *   אנו שולחים את פרטי הבנות כ 300 פעמים בשנה, לא בימי שישי ולא בחגים. מידי יום מינימום של 5 בנות ובימי שישי מינימום של 8 בנות.

   *   השירות הזה בתשלום סמלי

משהו שאחת מהבנות שבאתר כתבה:

אם יכולתי להביע משאלה, הייתי רוצה להיות הדמעות שלך, להיוולד בעיניך ולמות בשפתיך...אבל אם אתה היית הדמעות שלי, לא הייתי בוכה לעולם בכדי לא לאבד אותך אף פעם ...

פלאזמה או LCD מה עדיף? כתבה מעניינת

שי מיוחד עבורכם..........הספר קמה סוטרא מאוייר חינם, ליחצו כאן

חזרה לדף ראשי...              

מחפש מתנה מדהימה לאישה שבחייך? חברה, בת, אימא או גרושה? לחץ כאן

raklagever@gmail.com

אנו שומרים לעצמנו את הזכות לסרב לבקשות רכישה של פרטי בנות לפי שיקול דעתנו הבלעדי וללא הסבר למי שאיננו חפצים למכור לו את הפרטים


תגיות: נשים רוסיות, נשים אוקראיניות, שידוכים, אהבה, רומן, הכרות, הכרויות, אישה רוסיה, אישה אוקראינית, הכרות עם אישה רוסיה, נישואין, חתונה, הכרות עם אישה מאוקראינה, הכרות עם רוסיות, הכרות עם נשים רוסיות, הכרויות עם נשים רוסיות

raklagever 2008 - all right reserved  רק לגבר 2008 - כל הזכויות שמורות על פי חוק

למדיניות החזרת כספים לחץ כאן.  אזהרה והתחייבות הרוכש - לחץ כאן
 

האתר של חברה שלי ויקה:      http://www.rusiot.com/

אתר שוביניסט שהתחבר אלינו: http://www.shovinist.com/