רק לגבר: הכרויות לגברים עם נשים מקסימות, נשיות ומרגשות מרוסיה ואוקראינה

יותר קל ומהר להכיר אישה מרוסיה מאשר מישראל !! כלה מאוקראינה, כלה רוסיה

למה להיות לבד? למה לא לעשות את הצעד הקטן והפשוט הזה? רוסיה ואוקראינה  מלאות בנשים מקסימות ובודדות שרוצות להכיר גברים כמוכם, שחלומן הוא גברים כמוכם, אז למה לא לתת להן להכיר אתכם? הן מוכנות להגיע אליכם, לעשות כל מאמץ, אז תנו להן... מישיבה בבית וחלומות על נשים כמו שבתמונות לא יוצא כלום! תעשו את הצעד ותיצרו קשר, תכנסו להרפתקאה, תפתחו את העולם שלכם. צרו קשר עם בחורה או יותר, תזמינו אותה לארץ, תבלו תקופה נפלאה ביחד ותחליטו אם עתיד משותף מתאים לכם..זה כל כך קל, כל כך פשוט, וכל כך זמין.

חבר יקר, אתה מודאג וחושש מלהיות לבד, וגם מלהיות עם אישה שלא תאהב או שלא תאהב אותך, אלה חששות מוצדקים וקשים. אני כאישה מבינה אותך, גדלתי ברוסיה והתגרשתי וגם אני הייתי באותו חשש, ביחוד עם הגברים הרוסים. אבל הכרתי גבר ישראלי נפלא ועכשיו אני כאן ומנהלת את האתר הזה. יש עשרות אלפי נשים כמוני ברוסיה, שרוצות להכיר גברים ישראלים נחמדים כמוך. שרוצות גבר נחמד לאהוב ולדאוג לו לבית חם, לצאת איתו ולהנות מחברתו, בדיוק כמוני. אישה רוסיה מטפחת ואוהבת ונותנת את כולה לגבר שלה, אנחנו נעימות, מחונכות  ומשכילות ותמיד יהיה לך נושא לשיחה עם אישה רוסיה. והיום להכיר אישה כזו זה כל כך קל, שולחים אימייל, מדברים באינטרנט, רואים אחד את השניה, מוצאים חן ונפגשים.... והכל באוירה טובה וחיובית, האמן לי, אני ועוד עשרות נשים כמוני עברנו את זה, וגם עשרות גברים כמוך, שמאושרים כעת.                  שלך, נטלי, בעלת האתר

22/23.4.11....הנה הבנות של סופשבוע, חג שמח! כל התמונות והפרטים אמיתיים. אין כאן מתחזות או תמונות של דוגמניות - כולן אמיתיות וממתינות לפנייה מכם!  כמובן שכל הבנות דוברות רוסית חוץ מהשפה הנוספת המצויינת....לצפייה בבנות של אתמול לחץ כאן ולכל הבנות שלנו לחץ כאן

אנא לחץ על הכפתור אם אינך רואה את הבנות של היום

אדינה, 26, דלי, 170, 55 ק''ג, רומניה בוקרשט, עיניים ירוקות-חומות, כלכלנית. ה''ג, רווקה, אנגלית טובה, רומנית כמובן ואיטלקית טובה. נאמנה וחברותית, מעודנת ואופטימית. מקשיבה לקלאסית ג'אז ואופרה. קוראת קלאסיקה ורומנים. יוצאת להצגות תערוכות, מוזיאונים, בחברה. רוכבת על סוסים, מתאמנת, מחליקה ורצה. כדבריה: אני בחורה נעימה ואופטימית, רומנטית ובעלת תקוות כנות. מחפשת גבר לקשר של אמון ואהבה ונתינה הדדית. עד  39 חבר יקר, בארץ תוכל להכיר בחורה כזו כשאתה בן 40? ברור שלא, אז למה אתה מחכה?

אתה מסתכל בבנות של היום, לבנות של אתמול לחץ כאן, ולכל הבנות שלנו לחץ כאן

אלנה, 21, דלי, 168, 50 ק''ג, אוקראינה צ'רניגוב, עיניים כחולות, סטודנטית, רווקה, אנגלית טובה, כנה חברותית, מלאת חיים ורומנטית. אוהבת מגוון סוגי מוסיקה וקוראת קלאסיקה, עיתונות ומגזינים. יוצאת להצגות וסרטים, קונצרטים ומועדונים. שוחה ומטיילת בטבע, כדבריה: שאל אותי ואשמח לענות, גבר מעניין, אבירי ולא תלוי עד 40 חבר יקר, בארץ תוכל להכיר בחורה כזו כשאתה בן 40? ברור שלא, אז למה אתה מחכה?

אתה מסתכל בבנות של היום, לבנות של אתמול לחץ כאן, ולכל הבנות שלנו לחץ כאן

  את האמת, אתה לא מעדיף להיות בבית עם אחת הנשים המתוקות והחביבות שלנו? מה עוצר בעדך ?? אל תהיה מאלה שנותנים לחששות ולקמצנות לשלוט בחיים שלהם ! קח שליטה ובנה את אושרך בעצמך !!

אלכסנדרה, 22, מאזניים, 176, 69 ק''ג, רוסיה וולגוגראד, עיניים אפורות-כחולות, סטודנטית שנה שלישית בפקולטה לפסיכולוגיה, רווקה, אנגלית בסיסית, תקשורתית ורומנטית. מקשיבה לרוק, קוראת קלאסיקה: ספרים אהובים - ''שלושת הקומראדים'' של רמרק, ''הפנקס הירוק'' של אנקי ו ''פרחים לאלדרנוןW של דניאל קיז, יוצאת לסרטים פארקים ובחברה, כשמזג האויר מרשה אוהבת לטייל בהליכה ולשחות. כדבריה: חברי קוראים לי סאשה, רוצה לעבוד בתחום הלימודים שלי, להבין אנשים ואת עצמי :) פסיכולוגיה לדעתי היא מקצוע מתפתח ומעניין אותי מאד, אני רוצה לשפר את האנגלית שלי, להגיע ליציבות כלכלית ולמצוא את הגבר שלי, איש עד 30

אתה מסתכל בבנות של היום, לבנות של אתמול לחץ כאן, ולכל הבנות שלנו לחץ כאן

אלינה, 20, שור, 168, 54 ק''ג, בלרוס ויטבסק, עיניים ירוקות-חומות, סטודנטית לפסיכולוגיה, רווקה, אנגלית טובה. אדיבה וחברותית, מעודנת רומנטית ומחשבת, מקשיבה לקלאסית ופופ, קוראת עיתונות ומגזינים, שירה ורומנים. יוצאת לקונצרטים סרטים מועדונים פארקים ובחברה. רוקדת ומטיילת, כדבריה: אוהבת אנשים פתוחים ואינטליגנטים, אוהבי חיים ושמכבים את הסובבים אותם :) אני אוהבת את עצמי ואת הסובבים אותי, אני רקדנית מקצועית, ורוצה להכיר גבר אינטליגנטי שיודע לאהוב והעריך את הבחורה שלו, רק אהבה תגרום לי לאושר... גבר עד 40 חבר יקר, בארץ תוכל להכיר בחורה כזו כשאתה בן 40? ברור שלא, אז למה אתה מחכה?

אתה מסתכל בבנות של היום, לבנות של אתמול לחץ כאן, ולכל הבנות שלנו לחץ כאן

אלינה, 20, גדי, 166, 49 ק''ג, מוסקבה, עיניים חומות, סטודנטית, הג''ח, רווקה, אנגלית טובה, כנה אדיבה וחברותית, מלאת חיים ורומנטית. מקשיבה לפופ וקוראת רומנים. יוצאת לסרטים קונצרטים ומועדונים ובחברה. שומרת על כושר ומחליקה. כדבריה: אני בחורה אמינה שעובדת קשה, אדיבה ולפעמים קצת מטורפת.... מחפשת גבר עד 30 לקשר של אמון הדדי.

אתה מסתכל בבנות של היום, לבנות של אתמול לחץ כאן, ולכל הבנות שלנו לחץ כאן

קירה, 35, דלי, 169, 54 ק''ג, בלרוס ברסט, עיניים ירוקות-חומות, רופאה, ה''ג, גרושה עם בת 14, אנגלית טובה, צנועה אדיבה ונאמנה, מלאת חיים ושקטה. מקשיבה לקלאסית ג'אז ואופרה. קוראת שירה וקלאסיקה, עיתונות ומגזינים, יוצאת להצגות סרטים ותערוכות, מוזיאונים פארקים וקונצרטים. רוכבת על סוסים, שוחה ומתאמנת, כדבריה: כל מה שאני יכולה לספר כאן זה שאני רוצה להיות מאושרת ולהביא אושר לגבר שלי לכל חיינו....אשמח לספק פרטים נוספים בהתכתבות, ואני מאינה באהבה, נאמנות ואמון. גבר עד 55 חבר יקר, בארץ תוכל להכיר בחורה כזו ? ברור שלא, אז למה אתה מחכה?

אתה מסתכל בבנות של היום, לבנות של אתמול לחץ כאן, ולכל הבנות שלנו לחץ כאן

שימו לב: מנויים מקבלים את הפרטים המלאים של הבנות של היום ושל כל יום חינם הביתה מידי יום - שנה שלמה!!

קסניה, 30, דלי, 163, 47 ק''ג, מוסקבה, עיניים ירוקות-חומות, ה''ג, רווקה, אנגלית מצויינת ומעט גרמנית. מעשית וכנה, נאמנה ונבונה. מקשיבה לקלאסית דיסקו, R&B, קוראת קלאסיקה, עיתונות ומגזינים. יוצאת להצגות ותערוכות, קונצרטים ומועדונים. שוחה מחליקה ומתאמנת. כדבריה: יש לי ראש פתוח, אני יצירתית ורגשית, פעילה ומשתוקקת להעניק את אהבתי והרוך שבי לגבר שלי, יודעת מה אני רוצה מהחיים, אני יציבה ובעלת חינוך טוב והשכלה, טיילתי רבות. קשר ארוך ויליב שמבוסס על אהבה, אמון וכבוד הדדי, גבר עד  45 חבר יקר, בארץ תוכל להכיר בחורה כזו כשאתה בן 45? ברור שלא, אז למה אתה מחכה?

אתה מסתכל בבנות של היום, לבנות של אתמול לחץ כאן, ולכל הבנות שלנו לחץ כאן

לינה, 23, סרטן, 170, 64 ק''ג, מוסקבה, עיניים ירוקות, מנהלת מכירות, ה''ג, רווקה, אנגלית בינונית. אדיבה וחברותית, מעודנת ומלאת חייים ורומנטית ואחראית. מקשיבה לרוק קאנטרי וג'אז, קוראת ספרי מתח וקלאסיקה, שוחה ורוכבת על סוסים ואופניים, מתאמנת וחליקה. כדבריה: אני בחורה מלאת חיים ועליזות ואדיבה שתשמח להכיר גבר בעל אופי נוח וראש קל, עם חוש הומור, כן ורומנטי עד 35

אתה מסתכל בבנות של היום, לבנות של אתמול לחץ כאן, ולכל הבנות שלנו לחץ כאן

מרינה, 24, דלי, 165, 67 ק''ג, מוסקבה, עיניים ירוקות-חומות, מנהלתנית, הג''ח, רווקה, אנגלית בסיסית. בטוחה בעצמה ורצינית, מתמידה, כנה אדיבה ומלאת חיים. מקשיבה לקלאסית ואופרה, קוראת בלשים, עיתונות ומגזינים. יוצאת לסרטים, תערוכות מוזיאונים פארקים ובחברה. שוחה ומטיילת, רוכבת על אופניים. כדבריה: בחורה אחראית מחפשת גבר אחראי עד 40 חבר יקר, בארץ תוכל להכיר בחורה כזו כשאתה בן 40? ברור שלא, אז למה אתה מחכה?

אתה מסתכל בבנות של היום, לבנות של אתמול לחץ כאן, ולכל הבנות שלנו לחץ כאן

חבר יקר, אתה יודע מה ההגדרה של מזל? 'כשהזדמנות פוגשת מוכנות' - אנחנו נותנים לך את ההזדמנות, תביא את המוכנות ותבנה את עתידך הזוגי במו ידיך

ניקנור, 34, דלי, 163, 52 ק''ג, מוסקבה, עיניים ירוקות-חומות, ה''ג, רווקה, אנגלית בסיסית, כנה אדיבה ונאמנה, חברותית ומלאת חיים ואופטימיות. אוהבת מוסיקה וקוראת רומנים ושירה. יוצאת ומבלה, שומרת על כושר, שוחה ומחליקה. כדבריה: אוהבת לטייל בעולם, לקרוא ביוגרפיות של אנשים מרתקים, סרטים ואורח חיים בריא ופעיל. אני מעדיפה שאתה תספר עלי, ולא אני על עצמי :) אבל אני יודעת דבר אחד, כשנגמרת הפגישה - אם באותו רגע לא רוצים מיד להיפגש עם אותו אדם שוב - אין טעם להמשיך את הקשר...זה לא יוביל לכלום. אשמח להכיר גבר אינטליגנטי, איש מצליח שיודע להתנהג לאישה, שיודע להתייחס לכסף ולא להשליך אותו (אני חושבת שהיא מזכירה את זה כי ברוסיה גברים מבזבזים על אישה בלי הכרה וזורקים המון כסף כדי להרשים אותה...נטלי), אוהב בעלי חיים ולטייל, עד  55 חבר יקר, בארץ תוכל להכיר בחורה כזו כשאתה בן 55? ברור שלא, אז למה אתה מחכה?

אתה מסתכל בבנות של היום, לבנות של אתמול לחץ כאן, ולכל הבנות שלנו לחץ כאן

מילנה, 25, מאזניים, 170, 47 ק''ג, מוסקבה, עיניים ירוקות-חומות, גרושה עם בן 5, אנגלית בינונית. אדיבה ומעודנת, מלאת חיים ומתחשבת. אוהבת מגוון סוגי מוסיקה וקוראת ספרות בלשית. יוצאת ומבלה, מבקרת במוזיאונים ופארקים, שוחה ומטיילת ורוכבת על סוסים, כדבריה: בחורה אדיבה, טובה וצנועה בגבר אדיב וכן עד  47 חבר יקר, בארץ תוכל להכיר בחורה כזו כשאתה בן 47? ברור שלא, אז למה אתה מחכה?

אתה מסתכל בבנות של היום, לבנות של אתמול לחץ כאן, ולכל הבנות שלנו לחץ כאן

נטליה, 29, בתולה, 165, 65 ק''ג, בלרוס פינסק, עובדת בנק, ה''ג, רווקה, אנגלית בינונית, צנועה אדיבה ורצינית, רומנטית ומעודנת. מקשיבה לקלאסית, קל, רוק וג'אז, קוראת רומנים וקלאסיקה, יוצאת לסרטים וקונצרטים ובחברה, רוקדת שוחה ומטיילת. תשמח לספק פרטים נוספים בהתכתבות ולהכיר גבר אמין עד 40

אתה מסתכל בבנות של היום, לבנות של אתמול לחץ כאן, ולכל הבנות שלנו לחץ כאן

אולגה, 46, מאזניים, 154, 52 ק''ג, אוקראינה סבאסטופול, עיניים אפורות-כחולות, מעצבת, ה''ג, גרושה עם בן 24 ובת 22, אנגלית בינונית, מתמידה אחראית וכנה, אדיבה נאמנה וגמישה, מלאת חיים רומנטית ומחשבת וחברותית. מקשיבה לקלאסי וג'אז, קוראת קומנים ושירה, יוצאת ומבלה, מבקרת בפארקים תערוכות ומוזיאונים, שוחה ומתאמנת. כדבריה: אני מציירת יפה ואוהבת לתפור ולעצב. מחפשת להכיר גבר מעל 50, איש אוהב ומבין ובעל תחומי עיניין משותפים. חבר יקר, בארץ תוכל להכיר בחורה כזו כשאתה בן למעלה מ 50? ברור שלא, אז למה אתה מחכה?

אתה מסתכל בבנות של היום, לבנות של אתמול לחץ כאן, ולכל הבנות שלנו לחץ כאן

אולגה, 43, סרטן, 177, 78 ק''ג, אוזבקיסטאן טאשקנט, עיניים אפורות, מורה, גרושה עם בת 15, אנגלית בינונית. חברותית מעודנת ומלאת חיים, נאמנה ומתחשבת. מקשיבה לקלאסית וקל, קוראת עיתונות ומגזינים, רומנים ושירה, יוצאת ומבלה, מבקרת במוזיאונים ובתערוכות, שוחה ורוכבת על אופניים ומשחקת ביליארד, כדבריה: אני בטוחה שהעיקר בחיינו זו המשפחה, ליבי פתוח לאהבה ולקשר רציני, רוצה את החבר/בעל/מאהב שלי, גבר אדיב וחברותי עד 60  חבר יקר, בארץ תוכל להכיר בחורה כזו כשאתה בן 60? ברור שלא, אז למה אתה מחכה?

אתה מסתכל בבנות של היום, לבנות של אתמול לחץ כאן, ולכל הבנות שלנו לחץ כאן

אולגה, 39, דלי, 168, 65 ק''ג, מוסקבה, עיניים אפורות-כחולות, עצמאית, גרושה עם בן 10, אנגלית ותורקית ברמה בינונית. אחראית כנה ואדיבה ומלאת חיים, אופטימית, מקשיבה לפופ וקוראת בלשים, עיתונות ומגזינים. יוצאת לסרטים וקונצרטים, בחברה. שוחה ורוכבת על אופניים, כדבריה: אני אישה אמינה, מוכנה לעשות הכל למען הגבר האהוב שלי, איש אדיב, משכיל ובעל חינוך טוב, כן וקשוב עד 45+

אתה מסתכל בבנות של היום, לבנות של אתמול לחץ כאן, ולכל הבנות שלנו לחץ כאן

סבטלנה, 45, מאזניים, 176, 65 ק''ג, רוסיה אוליאנובסק, עיניים אפורות-כחולות, עו''ד, ה''ג, אלמנה עם בת 16, אנגלית בסיסית, כנה וגמישה, מעודנת ואופטימית ורומנטית.  מקשיבה לקלאסי וג'אז, קוראת עיתונות ומגזינים, רומנים וקלטסיקה. יוצאת להצגות ותערוכות, קונצרטים פארקים ובחברה, מועדוני ג'אז. שוחה ומטיילת ועוסקת ביוגה. כדבריה: לתאר אותי יהיה כמו לתאר את האוקיינוס - בלתי אפשרי....רוצה גבר עד 55 שיחדיו נהיה זוג מקסים...חבר יקר, בארץ תוכל להכיר בחורה כזו כשאתה בן 55? ברור שלא, אז למה אתה מחכה?

אתה מסתכל בבנות של היום, לבנות של אתמול לחץ כאן, ולכל הבנות שלנו לחץ כאן

כולם רוצים להכיר רוסיות יפות, אבל רק גבר אמיתי עושה משהו בנידון !!!

אולגה, 37, דלי, 162, 53 ק''ג, מוסקבה, עיניים אפורות-כחולות, מנהלת מוצגים ותערוכות, ה''ג, רווקה, אנגלית בסיסית, צנועה אדיבה וחברותית, מלאת חיים ומעודנת. מקשיבה לדיסקו ורוק, קוראת קלאסיקה, יוצאת להצגות וסרטים, תערכוות קונצרטים פארקים ובחברה. מטיילת בטבע ורוכבת על אופניים. כדבריה: אני מתה על חתולים....רוצה להכיר גבר קשוב ומלא קסם עד 41+ חבר יקר, בארץ תוכל להכיר בחורה כזו ? ברור שלא, אז למה אתה מחכה?

אתה מסתכל בבנות של היום, לבנות של אתמול לחץ כאן, ולכל הבנות שלנו לחץ כאן

סבטלנה, 39, טלה, 164, 65 ק''ג, רוסיה סן פטרסבורג, עיניים ירוקות, מעצבת, ה''ג, גרושה עם בן 22, אנגלית בינונית. מתחשבת צנועה ונאמנה, מלאת חיים ומעודנת. מקשיבה לקלאסית וקל, קוראת עיתונות ומגזינים, רומנים. יוצאת ומבלה, שומרת על כושר, שוחה. כדבריה: אני אישה ורסטילית, צוחקת ויכולה גם להיות עצובה, כועסת ומעודנת, אך דבר אחד תמיד מחובר אלי : הכנות שבי ואהבתי לקרובים אלי...אני יודעת שבחיים החיובי מחובר לרגעים שאינם טובים, ויודעת לעבור גם את הזמנים הלא טובים עם חיוך ותמיכה במקורביי. אשמח להכיר גבר נבון ובלי הרגלים רעים, איש שמח ומעניין, רומנטי וטוב לב עד 50

אתה מסתכל בבנות של היום, לבנות של אתמול לחץ כאן, ולכל הבנות שלנו לחץ כאן

סבטלנה, 24, דגים, 164, 50 ק''ג, רוסיה איזור מוסקבה, עיניים ירוקות, עוסקת בכספים, ה''ג, רווקה, אנגלית מצויינת. שקטה כנה ואדיבה, אוהבת מוסיקה, קוראת שירה וקלאסיקה, יוצאת להצגות, תערוכות מוזיאונים ולטייל. שוחה ומתאמנת. כדבריה: אני אוהבת לצייר נופים, אנשים ופורטרטים, בזמני החופשי אני מנגנת בגיטרה ויש לי הרבה תחומי עיניין, אשמח להכיר גבר אוהב מעודן וכן עד 30

אתה מסתכל בבנות של היום, לבנות של אתמול לחץ כאן, ולכל הבנות שלנו לחץ כאן

מרינה, 34, קשת, 168, 58 ק''ג, מולדובה קישינב, עיניים ירוקות-כחולות, עובדת בחנות במכירות, הג''ח, רווקה, אנגלית טובה, אדיבה גמישה וחברותית, אופטימית וצנועה. מקשיבה לפופ, קוראת עיתונות ומגזינים, יוצאת לפארקים, מטיילת, שוחה. כדבריה: אני רוצה מאד להכיר גבר ישראלי, להקים משפחה ולהביא ילדים, איש אדיב ונחמד עד 55 חבר יקר, בארץ תוכל להכיר בחורה כזו כשאתה בן 55? ברור שלא, אז למה אתה מחכה?

אתה מסתכל בבנות של היום, לבנות של אתמול לחץ כאן, ולכל הבנות שלנו לחץ כאן

 

 *****     מדור חדש וחינמי: בנות רוסיות שרוצות לטייל איתך - ושאתה תשלם:    *****

אלנה, בת 34 מאוקראינה חארקיב. מוכנה לנסוע איתך להולנד, ארה''ב, צרפת הקרפטיים ועוד, אם תזמין אותה על חשבונך. יכולה לנסוע עד 29 לאוגוסט 2011. כדבריה: אני רוצה לבלות סופשבוע עם חבורת גברים בעלי חוש הומור, אנא כתוב אלי: wegaiva@bigmir.net

חבר יקר, בארץ תוכל להכיר בחורה כזו ? ברור שלא, אז למה אתה מחכה?

אתה מסתכל בבנות של היום, לבנות של אתמול לחץ כאן, ולכל הבנות שלנו לחץ כאן


רוצה לעשות מנוי לשנה שלמה וגם לקבל דיסק עם 2000 בחורות? רד מעט למטה

חברים עם פרטי הבחורות מסופק מידע על מה הן אוהבות, השכלה, מה הן מחפשות בגבר, מה הן אומרות על עצמן, וכן טלפון, כתובת אימייל (דואר אלקטרוני) וכתובת דואר רגיל. שימו לב בכל יום יופיעו כאן בנות בגילאים אחרים! מגוון הגילים: 18 עד 55

הרשם עכשיו! כי אם תעשה – יהיו תוצאות. אם לא תעשה – לא יהיו תוצאות

ברצונך לעשות מנוי ? הדבר המשתלם ביותר ללא ספק! לחץ על הכפתור הצהוב שמתחת, ניתן לשלם בכל סוגי כרטיסי האשראי הבינלאומיים, ויזה, מאסטרכארד ודיינרס. התשלום מאובטח ברמת האבטחה הגבוהה ביותר הקיימת! החיוב יהיה על  $ 119. מיד לאחר הלחיצה על הכפתור שמתחת (Buy Now) יפתח חלון, ובו בצד שמאל אנא מלאו את פרטיכם באנגלית בבקשה. אנא, לאחר התשלום שלח אלינו אימייל בכדי שנוכל לשלוח אליך את פרטי הבנות. כאמור התשלום מאובטח ברמת האבטחה הגבוהה ביותר!שים לב את הפרטים יש למלא באותיות לועזיות (אנגליות) זהו חיוב חד פעמי על סך של  119$  בלבד!  ותקבל את פרטי כל הבנות שבאתר! וכן יום יום במשך שנה אליך ישירות לאימייל פרטי בנות שנרשמו אותו יום !!!!!! שליש מחיר! 

ניתן לפנות בכל שאלה לנטלי באימייל:   raklagever@gmail.com  או להתקשר לאדם, 0527974071 ימי א- ה, שעות 10 בבוקר  עד 8 בערב.

למה התשלום אצלנו באתר הוא המאובטח בעולם? כי כספכם נגבה ע''י פייפאל, חברת התשלום באינטרנט הגדולה בעולם! אי-ביי, אמאזון וגדולים אחרים משתמשים בשירותיה, אנו לא רואים או מקבלים את פרטי כרטיס האשראי שלכם, פייפאל מעבירה אלינו רק אישור ששילמתם. זהו! אין לנו כל יכולת להשתמש בכרטיס האשראי שלכם, הוא מוגן ע''י פייפאל - עבורכם! כמו שרק אמריקאים יודעים להגן על הצרכן!!!

לתשלום נא להגיע לדף הראשי

חבר'ה יום יום נרשמות בנות חדשות! אתם תקבלו את כל המבחר הקיים (לחצו כאן כדי לראות) וכל הבנות שיגיעו שנה שלמה!!!

          חברים! זו העיסקה הכי משתלמת בישראל !!! אנחנו מאושרים ע''י פייפאל, הענק הפיננסי העולמי !!

          

אנו מבטיחים לכם הגינות ומאמינים בכל ליבנו ביושר במסחר,  אנו כתבו אלינו לאימייל:  raklagever@gmail.com  התשלום באינטרנט מאובטח לחלוטין!!


בשורה תחתונה זה מה שאתם מקבלים: פרטי כל הבנות שבאתר (למעלה מ 2000 בנות) וכל יום שנה שלמה 6 פעמים בשבוע אליכם לאימייל פרטים מלאים של לפחות 6 בנות !!! למעלה מ 3500 בנות !!!


חשוב מאד!!! ברוב אתרי ההכרויות בארץ  - אם לא בכולם - יש יותר גברים מנשים, אצלנו על כל גבר יש עשרות נשים!! היחס הוא עצום לטובת הגברים!!

קראו כאן את מאמרה המפורסם של המובילה החברתית השווייצרית ג'ינה: למה כן לשאת אישה רוסיה....

כל הנשים שאנו מספקים את כתובותיהן התייצבו במשרדים והביעו את רצונן להכיר גברים זרים ולהגר למדינות שלהם! אין אצלנו מתחזות או צילומי ''דוגמניות'' בכדי להרשים! כל אישה הינה האישה האמיתית שבתמונה והכתובת הינה כתובת אמיתית!!

ולמה בעצם לא לעשות מנוי למטרת הרחבת אופקים? כאמור, העולם שלנו היום קטן, רוב האנשים בארץ יוצאים לחו''ל, מטיילים בעולם ופוגשים תושבים במדינות החוץ, עם המנוי תוכלו לקרוא על שאיפות של נשים, חלומותיהן ולדעת כיצד לגשת אליהן וליצור קשר. לא עוד יהיו בכם חששות מלהכיר נשים באירופה, דרך המנוי תוכלו להתכתב עם נשים, להכירן טוב ולהבין אותן, וגם אם לא מצאתם את מה שחיפשתם בעדכונים שאנו שולחים לכם 300 פעמים במשך שנה שלמה, הרי שרכשתם לכם מיומנות שיחה והכרות עם נשים מהעולם הרחב...

הרשם עכשיו! כי אם תעשה – יהיו תוצאות. אם לא תעשה – לא יהיו תוצאות

שפר את הבנת האנגלית שלך, במחיר ממש נוח - לחץ כאן

כל יום אנשים מודים לנו על שעשו את הצעד הכי חכם ונירשמו אלינו !!!!

עדויות של גברים שקיבלו מאיתנו פרטים של בנות:

שמעון, קריות: תודה רבה לאדם ונטלי, אני רווק בן 60 ומצאתי את האישה של החיים שלי דרך האתר.

דני, הרצליה: לא אוהב לדבר הרבה, נטלי ביקשה שאספר איך היה ואני מעריך את האישה ומספר, נרשמתי בסוף 2010, התכתבתי עם 15 בחורות בערך, מתוכן 5 שממש נדלקתי עליהן, עם 2 היה קשר מצויין, את שתיהן הזמנתי והן באו, היה מצויין. עכשיו אני בקשר עם שתיהן ומנסה להחליט מי הכי מתאימה לי. עם יש תאכלס ורצון יש תוצאות, אין חוכמות פה.

סבטלנה מאוקראינה כתבה לי: תודה נטלי, הייתי באתר שלך 3 ימים וכבר בחור חמוד מתל אביב הציע לארח אותי בקיץ לשבועיים, דיברנו בסקייפ והוא 10, סטודנט בדיוק כמוני ואוהב את החיים. תודה לכל מי שכתב לי גם. ביי.

גנון, הוד השרון: אין מילים בפי, ענו לי על כל שאלה, עזרו לי בכל דבר והכרתי 3 בנות מגניבות, אני בן 24 ולא חשבתי שיש כזה דבר. אין מילים!

בני, חיפה: אני כבר חצי שנה מתסכל באתר, וכל הזמן מוצא סיבות למה לא להירשם, האמת היא שהייתי קמצן, ולא איכפת לי לספר את זה כי אף אחד לא מכיר אותי.  בסוף לפני חודש נפגשתי עם אדם, איזה גבר נחמד! עשיתי מנוי, הוא הסביר לי כל מיני דברים ונטלי בעלת האתר הכינה לי מכתב הכרות, אפילו שלחה אותי להצטלם כי היו לי רק תמונות בגופיה והיא לא הסכימה לקבל את זה, היא אמרה שבן אדם צריך לכבד את עצמו ואת הבחורה שהוא כותב אליה, בקיצור, אני חודש רשום וכל החודש הזה אני עם מישהי מאוקראינה שבגללה התגברתי על הקמצנות ונרשמתי, אני בן 47, היא בת 31 ואיזה ראש יש לבחורה! שבוע הבא היא תבוא כי יירדו המחירים של הטיסות אחרי ראש השנה, עלה 119$, אבל כל החודש היה לי סבבה ועכשיו היא גם תבוא אלי, האמת? ההוצאה הכי טובה שהיתה לי בחיים!

דויד, מושב בשרון: אני בחור מסודר, גרוש ומאד רציתי להכיר רוסיה, אני אוהב בחורות יפות, ותמיד באתרים שונים ראיתי בחורות רוסיות יפהפיות, נרשמתי לאחד האתרים בחינם, וישר פנתה אלי מישהי מדהימה. התלהבה ממני מאד ורצתה שאכתוב לה, וכאן בעצם היה העוקץ, כל מכתב אליה עלה 20 דולר, וכיוון שהיא לא יודעת אנגלית, תרגום של המכתב לרוסית עלה עוד 20 דולר, בקיצור לשלוח לה מכתב עלה 40 דולר, היא ענתה לי ושלחה לי תמונות, שגם לקבל אותן שילמתי 20 דולר, בקיצור, כמו פראייר, הוצאתי באתר ההוא יותר מ300 דולר עד שהבנתי שעובדים עלי! ודיברתי עם אנשים שהוציאו אלפי דולרים על בחורות שעבדו עליהם! כאן באתר רק לגבר הכל ברור, אף אחד לא מוציא ממני כסף, אני מקבל את פרטי הבחורה ויוצר קשר, אין סיפורים ואין עבודה בעינים, ואת אדם תמיד קל להשיג והוא ונטלי תמיד עוזרים. אני פה חודש ודיברתי בסקייפ עם מישהי אמיתית וחמודה בדיוק כמו שחיפשתי. אז אני כותב לנטלי ואדם תודה וכל הכבוד לכם!

אהרון, חיפה: נטלי ביקשה ממני שאספר על היחסים שלי עם בחורה רוסיה בכדי שאנשים שחוששים יבינו על מה מדובר. אני בן 58, גרוש פעמיים מ 2 נשים ישראליות נפלאות, אבל שזהו הקשר של אהבה נגמר ונשאר רק הקשר של המחויבות, וזה לא מספיק. חיים בלי אהבה לא נקראים חיים וזה גם לגבר וגם לאישה. אחרי 3 שנים של גירושים שניפגשתי עם עשרות נשים ישראליות - רובן בנות 50 ונעלה כי אף אחת לא רצתה גבר מבוגר ממנה, למרות שאני ספורטאי ונראה מצויין וגם בנות 40 נראות בד''כ מבוגרות ממני - הבנתי שזה לא זה. גבר בן 50 אחרי גירושים בד''כ ללא בית, כי זה נשאר לאישה, וצריך להתקיים, לשלם מזונות, שכירות, מיסים ובסוף לא נשאר כמעט כלום. אישה גרושה בגיל הזה נמצא בבית משלה, הוצאות מינימליות כי היא גם מקבלת מזונות ולא מבינה את קשיי הגבר. אם גבר לא יכול ללכת למסעדה יקרה אחת לשבוע הוא קמצן. לא יכול להרשות לעצמו הצגת תיאטרון ולאחריה קפה, שוב הוא קמצן. הרי האישה מצפה שתשתלם על הכל, ומתנה לחג, וליום הולדת וכל מה שקשור, ואם אתה לא מבזבז אתה קמצן, וזה לא משנה אם יש לך או אין לך. אתה קמצן! ולא רק זה, לכל אחת יש את אותו סיפור: בעלי הקודם עשה לי את המוות ואני מצפה שאתה תפנק אותי! ומי יפנק אותי? עכשיו אני יודע, רק אישה רוסיה!   כשהגעתי לאתר של נטלי חששתי, כמו כולם שמעתי את הסיפורים על הנשים הרוסיות, שהן נצלניות וכל זה, אבל התגברתי ונרשמתי, 99$, ההשקעה הכי טובה שהיתה לי בחיים. זה היה לפני כמעט שנתיים. יצרתי קשר עם בחורה שהחיוך שלה בתמונה הרס אותי, בת 39, אימא לילדה בת 20. מנהלת חשבונות מסאן פטרסבורג. הבחורה ענתה לי בכתב שהבדל הגילאים בינינו גדול, היא רצתה להכיר מישהו עד 50 ואני הייתי בתחילת ה 57, אך היא היתה מנומסת והציעה שנדבר בסקייפ ונראה. מהשיחה הראשונה שנינו ידענו שזה זה,  היא הגיעה לכאן אחרי 3 חודשי שיחות, גם עקב העבודה שלה וגם כיוון שחששתי מהפגישה, בכל אופן היא היתה אמורה לישון אצלי שבוע, ואני בדירה שכורה ולא במצב כלכלי הכי טוב. כשהיא הגיעה הבנתי למה הישראליות משמיצות את הרוסיות, קנאה טהורה! הגיעה בחורה מדהימה ומקסימה, פנים נקיות ולבושה בג'ינס פשוט וחולצת טי, משיחות איתה ידעתי שמצבה הכלכלי לא זוהר, היא עובדת 12 שעות ביממה בכדי לשלם שכירות ומחיה וממנת את האוניברסיטה של הבת שלה. היא היתה ביישנית ועם מבט טיפה מבוהל. הסתכלתי מסביב כי היה ברור לי שכולם יהיו המומים מזה שהדבר היפה הזה ניפגש עם קשיש כמוני (אני קשיש בגיל, אך נראה מצוין כאמור).... נסענו אלי ברכבת, ועברנו שבוע שכמותו לא עברתי בחיים, אף אחד לא יכול להבין מה זה להיכנס עם פרח כזה למסעדה ושכולם מסתכלים. היא בחורה צנועה שהתווכחה איתי על לא לצאת ולא לבזבז כסף, וכמו שהיא הציגה את זה: באתי להיות איתך, עם הגבר שמעניין אותי, ולא במסעדות או בבילוי. וכן, היא בישלה, והכירה את אחותי וילדי שממש התאהבו בה. יצאתי עם ישראליות מעשנות שכעסו כשאמרתי להן שאני לא אוהב שמעשנים אצלי בבית, ועישנו אצלי כאילו שאני לא קיים, הרוסיה מעשנת 3 סיגריות ביום, ולעולם לא בבית, ושתבינו, אישה בת 39 וההורים שלה לא יודעים שהיא מעשנת, בגלל הכבוד שיש לה אליהם! אנחנו כמעט שנתיים ביחד, היא מגיעה לכאן כל חודשיים, שנינו משתתפים בכרטיס ובהוצאות, אנו ממתינים שבתה תסיים את הלימודים בעוד שנה בכדי להתחתן.  מדברים כל יום לפחות שעה בסקייפ ומשתפים אחד את השני בהכל. הכרתי את חברותיה ואת אימה שבאה לבקר ולהכיר אותי, אנשים נפלאים, מה שנקרא מלח הארץ, אבל של רוסיה. אנשים שאוהבים את ישראל, ואישה צעירה ויפה שאוהבת אותי. רציתי רק שתדעו, שהאתר הזה אמיתי, ושאפשר להכיר בו נשים באמת נפלאות, צריך רק לרצות וזה קורה. וזה פשוט, וזה נוח ונעים ומביא לאושר.

משה, שדרות: אני בן 48, רווק, חצי שנה התכתבתי עם בחורה מהאתר, והיא באה אלי אחרי שהיינו בסקייפ ובמצלמה. אני עובד במפעל והיא מורה בת 31, אני רשום בהרבה אתרים ישראלים, אף בחורה ישראלית לא הסכימה לפגוש אותי, גם לא בגיל 50. ומורה צעירה מרוסיה באה אלי, בחורה כל כך נחמדה שבאף אתר ישראלי לא ראיתי כזו. היא הכירה את ההורים שלי ודיברנו על התגיירות וחתונה. תודה רבה לאתר רק לגבר.

גלעד, באר שבע: הכרתי מספר בנות, יפות ומרתקות. עוד לא מצאתי את מי שאני רוצה, אבל אני כאן חודשיים ויש לי עוד המון זמן, תודה לאתר שנתן לי את האפשרות בסכום כל כך קטן להגיע למקומות שלא הייתי בחיים מגיע אליהם.

רוני, קריות: נטלי אני מוכרח לספר לך, נרשמתי לפני חודש והשבוע פעם ראשונה שכתבתי לבחורה, היססתי כי אני בן 58 והיא בת 33, אך את עודדת אותי לכתוב אליה. בחורה יפה ומתוקה ממוסקבה. יום אחרי שכתבתי היא ענתה לי וסיפרה שביקרה בארץ ומצא חן בעיניה, ושהגיל לא מפריע לה אם יש נפש צעירה, ונתנה לי את הסקייפ שלה שנדבר במצלמה. לא יודע איך להודות לך.

חן, תל אביב: תודה רבה, תוך חודשיים הכרתי מישהי וניפגשנו. אני לא יודע מי יותר התרגש, היא או אני. היה נפלא ומקווים להמשך טוב.

אפריים תל אביב: תודה לנטלי ולאדם, חודשים היססתי, נרשמתי, וכבר פגשתי את האישה שאולי אתחתן איתה. קשה לרווק פשוט בן 50 כמעט למצוא אישה ישראלית, והאתר של נטלי באמת עוזר.

ארי, חיפה: אני בן 30, דון ג'ואן גדול, אבל נמאס מסתם בנות שרק מעניין אותן האוטו שלי וברים, הכרתי רוסיה דרך האתר ועכשיו אני מבין מה זה קלאסה. יפה!

משה מנהריה: תודה, עשיתם לי אושר גדול.

יגאל, ירושלים: אין פה צ'אנס להכיר מישהי לא דתיה, דרך האתר הכרתי בחורה נהדרת. לקח 3 חודשים אבל היה נהדר. אני שמח מאד וממליץ בכל לב.

ע. רמת הגולן: אני כבר חודשיים עם בחורה יפה מאד מאוקראינה, כל מי שעולה לחרמון ועוצר אצלי בעסק לקנות משהו משתגע ממנה. עובדת ועוזרת ועושה את החיים יפים. עוד לא התחתנו אבל נתחתן אינשאללה בקרוב. הכרתי אותה דרך האתר. ונטלי קיבלה ממני מתנה נהדרת!

ח. רמת גן: בדיעבד אני מודה שאני טיפש! 7 חודשים הסתכלתי באתר יום יום ולא האמנתי שזה אמיתי, וגם פשוט כי הייתי קמצן, זו האמת! נרשמתי, הכרתי 6 בחורות, הייתי פעמיים ברוסיה ואני חי עם מישהי שכל מי שרואה אותה מתפוצץ מקנאה. אל תהיה טיפש כמוני, 200$ זה כלום, באמת כלום!

דרור, חיפה: גם אני רוצה להודות לנטלי, אני מנוי 7 חודשים והתפנקתי, מרוב בנות כל הזמן חיכיתי לראות מי עוד תהיה, הסקרנות לא נתנה לי לקבוע עם מישהי... אבל היתה בחורה שכתבתי לה, והיא ממש רצתה אותי ופנתה לנטלי ונטלי דיברה איתי, ונעזרתי בנטלי ומזל כי הבחורה היא חלום שהתגשם. תודה נטלי.

ששון רמת גן: לפני מספר ימים נרשמתי, אני מתכתב עם מישהי והיום נטלי התקשרה אלי ואמרה שהצליחה להוזיל את העלות והיא שולחת לי צ'ק על ההוזלה, אני המום! גם ככה חשבתי שזה זול. איפה יש אנשים כאלה ושירות כזה?

נ. מהרצליה: אני עובד בהייטק ואין לי הזדמנויות להכיר בנות, דרך האתר הכרתי מספר בחורות, התכתבנו ונהנינו, עם אחת מהן היחסים רציניים, אנו נפגשים בעוד מספר ימים ואני יודע שמהפגישה הזו אצא נשוי.... תודה לאנשי האתר, זו באמת הזדמנות של פעם בחיים.

דני נתניה: אני חבר של נ. מהרצליה, הוא שכנע אותי להצטרף, עשיתי זאת ואירחתי בחורה שהכרתי מהאתר, כמוהו אני בן 29, עובד מסביב לשעון, לקחתי חופש מהעבודה וביליתי את השבוע היפה בחיי, היא תבוא שוב בעוד חודש, מעולם לא הרגשתי שקיבלתי כל כך הרבה תמורת הכסף שלי. הייתי מוציא על בחורות בפאבים מאות שקלים ומקבל מספר טלפון חסר שימוש, כאן קיבלתי פרטים של בחורות יפהפיות שממש רוצות להכיר אותי. מדהים.

ש. קרית אונו: עשיתי מנוי אחרי שעלה המחיר, אבל שווה ביותר. אני עובד במשאית שמספקת מים, אני מספק למשרדים, מנסה להתחיל עם בנות אבל הן לא שמות עלי, כי אני עובד פשוט, דרך האתר הכרתי בחורה מדהימה, שמעריכה אותי ואת זה שאני עובד ומתפרנס וחי בכבוד, קבענו שהיא תגיע ותישן במלון, אבל כבר בשדה התעופה ראינו שאנחנו רוצים להיות רק ביחד, ביטלנו את המלון והיא היתה איתי שבוע שהיה הכי יפה בחיים שלי. ההורים שלי הכירו אותה והתאהבו בה. אני מחלק מים והיא מנהלת חשבונות בכירה בחברה גדולה, אבל היא אוהבת אותי בתור גבר. אני נוסע לפגוש את הוריה בחודש הבא. בלי האתר הזה בחיים לא הייתי מגיע לכזה דבר. תודה לנטלי, היא עזרה לי במכתב ובתרגום, ובאיך לרכוש מצלמת אינטרנט וכל זה, תודה מכל הלב.

אולג מכרמיאל: כבר פעמיים נפגשתי עם בנות מרוסיה, ואני חושב שאני צריך לתת לך יותר ממאה דולר... כי זה היה שווה מיליונים, תודה נטלי, את אחלה.

ע. תל אביב: באמת, אבל באמת שלא האמנתי שייצא משהו מהאתר, ןלהפתעתי מהיום שנרשמתי הייתי בקשר עם מספר נשים באמת מדהימות, בדיוק כמו שכתבתם! ועכשיו, 3 חודשים מיום הרשמה מגיעה אלי בחורה שאני יכול רק לכנות כמדהימה. ואני עדיין לא מאמין וזו האמת! אני ממש בשוק! כל מה שכתבתם אמת ונכון ובחיים לא הייתי מאמין שיש כזה אתר עם כזה שירות גם אם החבר הכי טוב היה מספר לי! נטלי את מדהימה! וכשעופר יחזור מהמילואים תמסרי לו את תודתי! תודה תודה! 

א. מיהוד: אני כבר חודש מתכתב עם בחורה נחמדה מאד, ורואים אחד את השני במצלמה, ביקשתי מנטלי והיא הוציאה את הכתובת של הבחורה מהאתר. היא כבר ראתה את ההורים שלי ואני את שלה. יש לה חופש בסוף החודש והיא תבוא אלי. ה 99$ הכי טובים ששילמתי בחיים. הייתי מנוי ב 3 אתרי שידוכים בארץ, כמעט שנה, בחורה אחת אפילו לא ענתה לי בגלל שלמדתי תיכון מקצועי. ועכשיו אחת שיכולה להיות מלכת יופי באה אלי, מי יאמין? והיא כל יום איתי במצלמה שעה שעתיים. אני בעצמי לא מאמין שזה קורה לי. כזו יפה אחרי שכל הישראליות לא שמו עלי. באמת אני זכיתי בגדול. אם הייתי צריך לשלם 1000$ גם היה שווה, באמת.

גינדי מאשדוד: אני רוסי וחשבתי שאני מכיר רוסיות, אבל היתה לי הפתעה גדולה, אני בארץ מגיל 10 ופגשתי רק רוסיות ישראליות, שהם בסדר אבל לא מה שאני מחפש, חיפשתי אישה נשית ושהבעל שלה הוא העיניים שלה. ודרך האתר ראיתי שיש נשים כאלה, אבל הם לא ברץ, הם ברוסיה. כתבתי לאולי 10 בחורות, ומצאתי מישהי בדיוק מה שחיפשתי, אישה אישה. שאוהבת ומסודרת וכשהיא בבית אור בבית. אני שמח, תודה לנטלי, הרווחתי בגדול שמחה בחיים.

דויד מתל אביב: היי נטלי היקרה, זוכרת את אולגה מלפני 5 חודשים? אז אנו מתחתנים השבוע ואת אורחת הכבוד! ואני לא מקבל לא! עזרת לי עם התכתובת והכרטיסים וכל מה שיכולת בלי כסף. תודה וההזמנה בדרך אלייך. כל הכבוד על השירות נטלי.

משה כ. חדרה: התכתבתי עם בחורה שבוע ואז התחלנו לדבר במצלמה. אני לא מבין במחשבים אבל הבאתי טכנאי שהתקין לי ולימד אותי ב 100 ש''ח, דיברנו במצלמה וראינו שיש קשר, קניתי לה כרטיס והיא באה לשבוע, משבוע הארכנו את הזמן לשלושה שבועות. אין על הבחורות הרוסיות, כמה חום וכמה אהבה קיבלתי שלא ידעתי שיש כזה דבר. זה הצעד הכי טוב שעשיתי, וכמה פשוט זה היה. כל אחד שחסרה לו אהבה בחיים צריך לעשות את זה. זה אושר לתמיד.

עופר ממושב XXX: לאחר ששיגעתי את עופר מהאתר בטלפון במשך שבועיים נרשמתי, ובעוד יומיים אני ניפגש עם מישהי מהאתר שהזמנתי אותה אלי. עכשיו אני חושב שאני ממש טמבל שבילבתי לו את השכל... יכולתי להיפגש איתה כבר לפני שבועים... :-)  כל הכבוד לעופר הזה. בחור כארז !

S  כותב לנו ב24.09.09 : היי נטלי, רציתי לספר לך שהגיעה אלי ל. מקטרינבורג ובילינו שבוע נפלא באילת, היא חזרה לרוסיה ביום ראשון, ואנחנו בקשר טלפוני וסקייפ. תודה יקירתי...

יוסי ד. מהקריות: לא האמנתי שבחורה כל כך יפה תענה לי, אני בן 52 והתכתבתי עם בחורה בת 38, יפהפיה, היא הגיעה לארץ בהזמנתי, היינו שבוע נפלא ביחד ומאז אנו בקשר כל יום במסנג'ר, בשבוע הבא אני נוסע אליה להכיר את משפחתה. אני מודה לכם

רוני פ. מכרמיאל: אני בן 57, הכרתי בחורה בת 40 מצפון רוסיה דרך האתר שלכם לפני כמעט שנה, היא היתה פה כבר 5 פעמים וגם נסענו לחו''ל ביחד, אנו עומדים להתחתן בקרוב, תודה רבה לכם, החזרתם לי את ההנאה מהחיים.

אלי ב. שווייץ: אני בן 50, הכרתי דרככם בחורה מדהימה בת 39, משכילה ויפה. היא היתה אצלי פעמיים ועוברת לגור איתי בקרוב, היא כלכלנית ותעזור לי לנהל את העסק. כל הכבוד לכם.

דוד ב. אנגליה: אני ישראלי שגר בלונדון, בן 55, פגשתי דרך האתר שלכם בחורה יוצאת מהכלל, עורכת דין, היא ואני ביחד חודשיים מאושרים, אני חושב להביא אותה לכאן לתמיד, גם הילדים שלי מטורפים אחריה.

עזרא ס. תל אביב: לא האמנתי שמישהי תרצה פנסיונר בן 58, אבל דרך האתר שלכם הכרתי את אולגה, בת 47, אישה נפלאה ומתוקה שמטפלת בי כמו בנסיך, והיא הנסיכה שלי. תודה רבה לכם, תבורכו.

דני פ. נתניה: אני מה שנקרא 'חנון' בן 32, לא הולך לי עם בנות בארץ שמתייחסות אלי כמו ליורם, דרככם הכרתי סטודנטית לכלכלה יפהפיה בת 24, היא ואני גרים ביחד וכל הבנות שצחקו עלי אוכלות את הלב, חברים שלי מקנאים בי עד מוות....תודה תודה תודה!

ג. שגיא מגדל העמק: אני בן 28, כתבתי ל מספר בנות, עם אחת יצרתי קשר מצויין, היא הגיעה לארץ והיתה אצלי מספר ימים. אנו מדברים במסנג'ר ובמצלמה כל יום ושנינו מאושרים, אני והיא עובדים וחוסכים כסף כי התכנית שלנו שהיא תעבור לכאן בקרוב. האתר לא איכזב אותי אלא קיבלתי תמורה מלאה.

מנחם ר. אני בן 34, עובד במפעל 2 משמרות ביום, ובחורות ישראליות לא מתעניינות בי כיוון שאני ''פועל'' ולא איש הייטק או מלומד, דרך האתר התקשרתי עם בחורה שכל מה שעניין אותה זה אם אני בחור טוב ואיש שיחה ונחמד, ואם אני לא תלוי במשפחה וחי בצורה מכובדת. נפגשנו פעמיים, כל פעם שבוע, אני נוסע אליה בעוד חודש להכיר את המשפחה שלה. זכיתי בבחורה יפה מבית טוב, ויותר משכילה ממני, עם ישראלית זה לא היה קורה, בשביל הישראליות אני ''פועל'' וזה כבר פוסל אותי. נטלי עזרה לי בכתיבת המייל הראשון, האתר הזה מבחינתי מקום ראשון. כל הכבוד

יוחאי, ק' ביאליק, 4.8.09, לא האמנתי, נרשמתי לפני 3 שבועות, אני עובד בחנות מחשבים, כתבתי למישהי שממש מצאה חן בעיני, היא ענתה, עברנו ל ICQ ולמצלמה, הכרתי את אחותה ואימא שלה דרך המחשב, עוד שבועיים היא מגיעה אלי!! אני המום, לא האמנתי שיש דברים כאלה... אני שחרחר ובחורות בארץ לא ''שמות'' עלי, ופה בחורה שכמוה אני רואה רק בסרטים רוצה לבוא אלי, והיא עוד מתלהבת....

כפיר מתל אביב: זהו הצעד הכי משמעותי וטוב שעשיתי למען העתיד שלי, בפחות ממחיר של מכנסיים הכרתי נשים יפהפיות מרוסיה, אני נוסע לעבוד שם מטעם החברה, וכבר יש לי 3 ידידות שממתינות לי שם, ואני בטוח שאחת מהן תהיה אשתי. תודה לאתר רק לגבר, אתם גדולים מהחיים!

אפריים מחצור הגלילית: כאן בארץ אין הרבה נשים שמחפשות גבר בגילי שיש לו 2 ילדים בבית, כתבתי לבחורות מרק לגבר ואני כבר שבוע וחצי מדבר במחשב עם בחורה מאוקראינה שהיא אמא לילדה בגיל הבנים שלי, הילדים מדברים ביניהם ואני עם האמא. היא צעירה ממני בהרבה אבל מחונכת ומאד מקסימה. תודה נטלי.

אני דרוזי מעל יד כרמיאל, נהג מונית, האמת ישראליות ורוסיות מתחילות איתי אני בחור יפה בן 42 והייתי בצבא, אבל ששומעות שאני דרוזי הם נבהלות. דיברתי עם עופר ונרשמתי לפני חודש וחצי בערך. עכשיו אני כבר הייתי אצל בחורה יפהפיה באוקראינה, הייתי שבועיים חופש לא נורמלי. לא דפקתי חשבון. ולא יצאתי בכלל ביוקר, נהניתי מאד וגם היא, עוד חודש היא תבוא להכיר את ההורים שלי. מה עלה לי 99$? ועשיתי חיים ועוד כל הכפר ישתגע כשהיא תבוא. תודה לעופר ולנטלי.

   *    במקרים מאד נדירים לבחורה אין טלפון, כאמור אלה מקרים מאד נדירים ובמידה ויהיה מקרה כזה נציין ליד תמונת הבחורה בפרטים שאין לה טלפון

   *   אנו שולחים את פרטי הבנות כ 300 פעמים בשנה, לא בימי שישי ולא בחגים. מידי יום מינימום של 5 בנות ובימי שישי מינימום של 8 בנות.

   *   השירות הזה בתשלום סמלי

משהו שאחת מהבנות שבאתר כתבה:

אם יכולתי להביע משאלה, הייתי רוצה להיות הדמעות שלך, להיוולד בעיניך ולמות בשפתיך...אבל אם אתה היית הדמעות שלי, לא הייתי בוכה לעולם בכדי לא לאבד אותך אף פעם ...

פלאזמה או LCD מה עדיף? כתבה מעניינת

שי מיוחד עבורכם..........הספר קמה סוטרא מאוייר חינם, ליחצו כאן

חזרה לדף ראשי...              

מחפש מתנה מדהימה לאישה שבחייך? חברה, בת, אימא או גרושה? לחץ כאן

raklagever@gmail.com

אנו שומרים לעצמנו את הזכות לסרב לבקשות רכישה של פרטי בנות לפי שיקול דעתנו הבלעדי וללא הסבר למי שאיננו חפצים למכור לו את הפרטים


תגיות: נשים רוסיות, נשים אוקראיניות, שידוכים, אהבה, רומן, הכרות, הכרויות, אישה רוסיה, אישה אוקראינית, הכרות עם אישה רוסיה, נישואין, חתונה, הכרות עם אישה מאוקראינה, הכרות עם רוסיות, הכרות עם נשים רוסיות, הכרויות עם נשים רוסיות

raklagever 2008 - all right reserved  רק לגבר 2008 - כל הזכויות שמורות על פי חוק

למדיניות החזרת כספים לחץ כאן.  אזהרה והתחייבות הרוכש - לחץ כאן
 

האתר של חברה שלי ויקה:      http://www.rusiot.com/

אתר שוביניסט שהתחבר אלינו: http://www.shovinist.com/