רק לגבר: הכרויות לגברים עם כלות מאוקראינה ונשים רוסיות, נשיות ומרגשות. אתר הכרויות אמין

   די להיות לבד! יותר קל ומהר להכיר אישה מרוסיה מאשר מישראל !! כלה מאוקראינה, כלה מרוסיה  

  • אנשים הגונים שאפשר לסמוך עליהם!
  • אמינות שירות והגינות!
  • הסוף לבדידות נמצא כאן באתר
  • בנות חדשות בכל יום

כמה זה עולה? ממש מחיר סמלי ביותר, פשוט ביותר: תקבלו את כל הבנות שיש באתר - אלפי בנות, ואת כל אלה שיצטרפו במשך שנה מיום שהצטרפתם! ו  פעמיים בשבוע אשלח אליכם במשך שנה שלמה פרטי כל בחורה שנרשמת! כ 40-50 בנות בשבוע. התשלום חד פעמי וזהו, אין עוד שום תשלום! אני חוזרת, תשלום חד פעמי עבור כל זה!  תשלום קטן של 219$ בלבד!

 את פרטי הבנות אותן תקבלו ישירות לאימייל, מיד! התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי באתר מאובטח ביותר והינו חד פעמי וזהו, מיד עם אישור התשלום ישלחו אליכם הפרטים המלאים של הבנות באימייל. ופרטי כל הבנות שבאתר בדיסק און קי. פרטי הבחורה כוללים: תאריך לידה, מה היא אוהבת לקרוא, מוסיקה, סוגי בילוי, מה אוהבת לאכול, לעשות בזמנה הפנוי, דת, טלפון, אימייל, כתובת מגורים מדוייקת.

28/29/30/31.3.14....הנה הבנות של סופשבוע וימי א' ב', כל התמונות והפרטים נמסרו ע''י הבנות עצמן - והן ממתינות לפנייה מכם!  

כמובן שכל הבנות דוברות רוסית ואת השפה הנוספת המצויינת....לצפייה בבנות של אתמול לחץ כאן ולכל הבנות שלנו לחץ כאן

אנא לחץ על הכפתור אם אינך רואה את הבנות של היום  

אלכסנדרה, 30, גדי, 170, 70 ק''ג, קזחסטאן, עיניים אפורות, רואת חשבון, גרושה עם בן שנתיים וחצי ובת שתים עשרה, אנגלית בסיסית, חברותית ומלאת שמחת חיים ואופטימיות, מקשיבה לקלאסי, דיסקו וקאנטרי, קוראת רומנים שירה ומגזינים, יוצאת ומבלה ואוהבת אוכל איטלקי, עוסקת בפעילויות ספורט מגוונות, רוכבת על סוסים, משחקת כדורסל וכדור עף ואוהבת לטייל, כדבריה: אשמח לספק פרטים בהתכתבות, רוצה קשר של כבוד הבנה ואהבה, גבר עד 50 חבר יקר, איך מתקשרים עם מישהי שיודעת אנגלית בסיסית? באינטרנט אתרים חינמיים רבים שנותנים אפשרות לכתוב בעברית ולקבל ברוסית וזאת גם בסקייפ! אני  זמינה באימייל, הדברים הרבה יותר פשוטים ממה שנראה! חשוב לדעת שלרוסיות קל ללמוד עברית!

חבר יקר, בארץ תוכל להכיר בחורה כזו ? לא? אז למה אתה מחכה?   ***   יותר מ 4 שנים של שירות מכל הלב והצלחות מדהימות!    *** 

איבנה, 27, סרטן, 171, 51 ק''ג, בלארוס, עיניים כחולות, בעלת עסק, ה''ג, רווקה, אנגלית מצויינת, רצינית מעשית ומתמידה, אחראית כנה צנועה ואדיבה, נאמנה גמישה וחברותית, אופטימית רומנטית ומתחשבת. אוהבת לקרוא ולהקשיב למוסיקה, עוסקת בפעילויות ספורט ואוהבת לטייל. כדבריה: לבי הוא מקום נפלא רק לאותו גבר מיוחד שמאמין בכוח האהבה, אני מעריכה את עצמי ומעריכה גבר שיודע לכבוש נשמה של אישה! רוצה קשר של אכפתיות הדדית, כבוד ובניית משפחה יחדיו, קשר שבו האישה רכה והגבר חזק, אך רומנטי ורגיש ליד האישה שלו....עד 50

את פרטיה המלאים ושל כל הבנות שכאן ושבמאגר שלי, כולל טלפון ואימייל, ושל כל הבנות שיירשמו בכל השנה ב219$ בלבד. תשלום אחד בודד בלבד!  

לודמילה, 20, דלי, 170, 53 ק''ג, רוסיה, עיניים כחולות, מדריכת כושר, הג''ח, רווקה, אנגלית בינונית, מעשית נאמנה וגמישה, תקשורתית אופטימית ורומנטית, מקשיבה לדיסקו ורוק, קוראת ספרי בלשים, יוצאת לסרטים מועדונים ופארקים, רוקדת ושומרת על כושר, כדבריה: בחורה יפה =) בגבר לקשר של אהבה, עד 28 + (היא מאחד המקומות המרהיבים בעולם, טבע פראי, נהר עצום ואחד האגמים הגדולים בעולם, יערות עד עצומים ונשים שנחשבות לבין היפות והנשיות ברוסיה, נטלי)

חבר יקר, בארץ תוכל להכיר בחורה כזו ? לא? אז למה אתה מחכה?    אתה פונה אליה ישירות, אתה לא צריך אותי, אני לא מתווכת ולא מפריעה 

יאנה, 43, דלי, 169, 64 ק''ג, מוסקבה, עיניים ירוקות, עוסקת בתחום הנדל''ן, גרושה ללא ילדים, אנגלית מצויינת, נבונה אלגנטית ובררנית, מקשיבה לג'אז ואופרה, קוראת רומנים וספרי מתח, יוצאת ומבלה, רוקדת ושוחה, מחליקה על הקרח וסקטים, רצה ואוהבת לטייל, כדבריה: אני טובה) רוצה קשר של אהבה וחברות עם גבר בכל גיל.

  את האמת, אתה לא מעדיף להיות בבית עם אחת הנשים המתוקות והחביבות שבאתר? מה עוצר בעדך ?? אל תהיה מאלה שנותנים לחששות ולקמצנות לשלוט בחיים שלהם ! קח שליטה ובנה את אושרך בעצמך !!

אירינה, 41, דגים, 176 63 ק''ג, מוסקבה, עיניים אפורות, מנהלת, ה''ג, גרושה עם בת בוגרת, אנגלית טובה, נבונה וצנועה, עדינה ורומנטית, מקשיבה לקלאסי ופופ וג'אז, קוראת רומנים ומגזינים, יוצאת להצגות סרטים ותערוכות, פארקים, אוהבת אוכל איטלקי וסיני, שומרת על כושר, משחקת כדור עף ואוהבת לטייל, כדבריה: אשמח לספר עוד בפגישה, רוצה קשר של אהבה, כבוד ההדי ומשפחתיות והרבה ילדים, איש בגיל מתאים. 

את פרטיה המלאים ושל כל הבנות שכאן ושבמאגר שלי, כולל טלפון ואימייל, ושל כל הבנות שיירשמו בכל השנה ב21