הכרויות לגברים בכל גיל...עם נשים מקסימות, נשיות ומרגשות מרוסיה ואוקראינה

רבים שאלו אותי שאלות לגבי היכרות עם נשים רוסיות, אנסה לענות כאן על הדברים שמטרידים אתכם.... אל תשכחו, אני איתכם לאורך כל הדרך! תמיד אפשר להתייעץ אתי באימייל או לשוחח טלפונית עם אדם! זה לא עולה כסף, ואנו שנינו עושים זאת באהבה!

קיבלתי אימייל של בחורה, כיצד אני פונה אליה? אתה כותב אליה אימייל עם תמונה שלך, עדיף שהאימייל הראשון יהיה ברוסית, אם אתה לא יודע רוסית אכין לך אימייל היכרות ברוסית חינם, ובו פרטים אודותיך, אודות המקום בו אתה גר ואודות ישראל, הכל בקצרה ובנועם ובצורה שתגרום לבחורה לרצות להיות איתך בקשר. לאחר מכן, תוכל להשתמש באתר שמתרגם ישר מעברית לרוסית ולהיפך בחינם!  אתה שם את האימייל של הבחורה באתר, והאתר מתרגם לך לעברית. אתה כותב את האימייל שלך לבחורה בעברית והאתר הופך אותו לרוסית, כנ''ל בסקייפ, אתה כותב בעברית והיא מקבלת את זה ברוסית. נפלא ממש. ולאחר מכן, מצלמה. מה יותר פשוט?

יצרנו קשר, איך אני יודע שהבחורה היא זו שבתמונה? פה בכלל אין בעיה, יש סקייפ בחינם, תתקין מצלמת אינטרנט (100 ש''ח למצלמה טובה, מיקרוסופט או לוג'יטק) תתקין את תוכנת סקייפ החינמית ואתה יכול לדבר עם כל בחורה ולראות אותה במציאות והכל בחינם! תדברו ותכירו ואז תחליטו מה מתאים לכם, אתה לא חייב לדבר רק עם אחת, אתה הרי מקבל ממני מאות בנות, דבר עם מספר בנות, אף אחד לא מגביל אותך.

אני לא מבין כל כך באינטרנט. אז קודם כל יש לך גם טלפון של הבחורה וגם כתובת לדואר רגיל, שלח אליה מכתב, או התקשר. הכי טוב להביא בחור שמבין באינטרנט, לשלם לו על 3 שעות 100 ש''ח, והוא יארגן לך את הסקייפ, יראה לך איך להסתדר עם אימייל, איך להפעיל את אתר התרגום. אתה לא מכיר מישהו? לך לבית ספר קרוב ותשאל אם מכירים ילד שמבין באינטרנט, בטוח שתמצא, אני מצאתי......

הכרנו, רוצים להיפגש, מה עכשיו? הכי טוב לדעתי ומנסיוני, להזמין את הבחורה אליך, הרי היא תעבור לגור כאן נכון? היא תשמח לראות היכן היא תחיה. קנה לה כרטיס (אני אעזור לך להשיג את הכרטיס הכי זול) ותביא אותה לארץ לשבוע, היא תגור אצלך, תכירו, תבלו, יש לכם את כל הזמן והנוחות ובמינימום הוצאות, הסתדרתם? תכננו את העתיד. לא מתאים? הבחורה חזרה לשם וחופשה מדהימה של שבוע עלתה לך מחיר של כרטיס, עלות הכי יקר כ 500$, יכול להיות דבר נחמד מזה?  אם הבחורה מרוסיה או מאוקראינה, היא יכולה לבוא מיד, היא לא צריכה ויזה, רק כרטיס טיסה, ורצוי שתהיה לה הזמנה ממך להציג בשדה התעופה, אתה לא יודע לעשות זאת? אני אדריך אותך ואכתוב לך הזמנה כזו, כמובן בחינם.

הכרתי את אשת חלומותי באתר, אני רוצה להינשא לה, מה עושים? אני בקשר עם אנשים מקסימים ובעלי ניסיון רב ורצון לעזור שישחררו אותך מכל בעיית הארגון ובסכום נמוך מאד יארגנו לך את כל נושא החתונה, הרישום והניירת הנחוצה. ואני מתכוונת לכל נושא החתונה. אתה יכול להיות רגוע.  רוצה לעשות זאת בעצמך? אדריך אותך ואעזר לך ככל שאוכל, כמובן ללא תשלום.  אם חשוב לכם גיור, בארץ ישנו גיור רפורמי, קל ונעים מאד ב''בית דניאל'' וכן כמובן גיור דתי מלא. לפי עדכונים אחרונים מהעיתונות היום מקבלים רבנים רפורמים אפשרויות של רבנים אורתודוקסים, אלה חדשות מצויינות למי שרוצה אישה רוסיה או אוקראינית!

ישנה אפשרות וכדאי לבדוק זאת במשרד הפנים שהבחורה תישאר בארץ תקופה ארוכה מבלי שתינשאו, מבקשים בעבורה ויזת ידידות ממשרד הפנים, היא תקבל אישור שהייה עד שנה וחצי (המידע סופק לי ע''י מנויים) אך אינה יכולה לעבוד ונדמה לי שביטוח רפואי היא תצטרך פרטי.

יש הבדל בין בחורות רוסיות לאוקראיניות? כן, כמה הבדלים, בואו נתחיל בראשון, רוב הבחורות מרוסיה מגיעות ממקום שלא חסר להן כלום, הן רוצות גברים טובים וארץ חמה ואין להן מחסור, הן עובדות מתפרנסות ונהנות מהחיים. אם בחורה רוסיה רוצה אותך, זה אומר שהיא באמת רוצה אותך, אין לה אינטרס כספי בד''כ! אוקראינה לעומת זאת היא מדינה עניה מאד, ויכול להיות שבחורה תרצה אותך בכדי לברוח מהעוני, מצד שני, אם היא עובדת ומסודרת, אז היא בדיוק כמו הבחורה הרוסיה. הבדל נוסף הוא בהשכלה, הרוסיות משכילות יותר, תואר ראשון הוא סטנדרט ברוסיה, באוקראינה ביחוד בערים הקטנות, רובן לא מסיימות תיכון. כמו כן האוקראיניות בעלות מזג חם, דומות לישראליות, הרוסיות יותר מאופקות, ההעדפה היא שלך....

אני נשאלת לא אחת למה שבחורה רוסיה או אוקראינית תרצה להגיע לארץ, הנה תשובה

דבר לא ידוע הוא שרוב התיירות לישראל הינה תיירות מרוסיה, אני נוסעת לרוסיה 6 פעמים בשנה, אנשים חושבים שם שישראל היא גן עדן, אבל לא זה מה שמושך אותם לכאן.                       
בחורות רוסיות מחפשות זוגיות, דבר שאין ברוסיה ובאוקראינה. פשוט אין - ויש מספר סיבות לכך, אבל העובדה היא שאין. הן מחפשות גבר, בן זוג, ולשם כך הן מוכנות לעבור למדינה אחרת ולפתוח בחיים חדשים, ולא כולן רוצות להגיע לישראל, בואו לא נחמיא לעצמנו, מתוך מאות בנות שנרשמות באתרים ומשרדי שידוכים שם מידי יום רק כ 10 רוצות להגיע לישראל, והן אצלי באתר :) אז בואו נשמור על פרופורציה.........
 
יש בישראל מיליון ויותר רוסים, טוב להם בארץ, רובם עובדים ומתפרנסים מצויין ונהנים מדברים שאין אותם ברוסיה: חופי ים, ארץ מלאת שמש, אוכל מצויין, כל אחד יכול לרכוש מכונית חדישה, ביגוד בשפע ולא יקר, תמרוקים וכדומה, זו ארץ של שפע! בנוסף, עם דרכון ישראלי אפשר לנסוע לכל מדינה בעולם, עם דרכון רוסי אי אפשר לנסוע לאף מקום. אז הרוסים האלה שגרים בארץ נוסעים לבקר בני משפחה שם, או שמדברים איתם בסקייפ או בטלפון, והרוסים אוהבים לפטפט.... ומספרים לאלה ששם עד כמה טוב פה, וכמה כייף לחיות בישראל, וזה שם מתגלגל ומגיע לכולם וישראל הופכת להיות מקום מבוקש.
 
באף מדינה כמעט בעולם אין לאנשים חסכונות בבנקים, בכל מדינה כמעט האנשים מסיימים את החודש ולא חוסכים אגורה, באף מדינה כמעט אנשים לא קונים בית, זה תמיד בשכירות, באף מדינה כמעט אנשים לא נוסעים לחו''ל פעמיים בשנה, באף מדינה כמעט אין ים פתוח, ואפשר ללכת ברחוב בשורטס. לכם זה נראה נורמלי, להם זה נראה חלום. ומה עם האמריקאים והצרפתים שקונים כאן בתים? למה הם לא קונים בווגאס או בפאריס או במקומות אחרים באירופה שם המחירים הם פחות מחצי מישראל? הם קונים כאן כי הם רואים משהו שאנחנו לא רואים, שישראל היא מדינה טובה לחיות בה.
 
כל שנה ביום העצמאות עושים סקר שביעות רצון בארץ אצל התושבים, למעלה מ 90% מהאנשים מרוצים מלחיות בישראל. זה נדמה לי האחוז הכי גבוה בעולם, ברוסיה זה 35% הסקרים האלה מתפרסמים בכל העולם.  אז אתם מבינים למה רוצים להגיע לכאן?
 
ובנוסף לכל זאת, היהודים מצטיירים כאנשים חכמים, לא משתכרים, לא אלימים ומשפחתיים, מה שמפליא זה שרק 10 בנות רוסיות מבקשות להגיע לישראל כל יום, ולא כל הבנות..... :))

ישנו דבר שמעט גברים מודעים אליו, אישה לא טובה, מעכבת את בעלה, את התקדמותו ואת רצונו להתקדם, עניין פשוט של שליטה. אישה רוסיה לעולם לא תעשה זאת, היא יודעת שמקומה מאחורי בעלה. אין מאבקי שליטה, אין רצון ''להראות'', אישה רוסיה לעולם לא תפריע לבעלה או לא תסכים להחלטותיו!

כדאי לדעת שבשגריריות ישראל ברוסיה ואוקראינה ניתן ללמוד עברית ללא תשלום או בתשלום סמלי! כך שבחורה יכולה בזמן התקשורת איתך ללמוד עברית.


         

 

ש. תוכלו לפרט יותר מי אתם, מי הבנות, ומה השירות שאתם נותנים?

 אני מקבלת פרטים של בנות רוסיות ואוקראיניות שהגיעו לאתרי הכרויות או משרדי שידוכים שונים והביעו רצון להכיר גברים מחו''ל ומישראל, כיוון שמשרדי השידוכים שם לא יכולים לעזור להם עם גברים ישראלים, הם מעבירים (תמורת תשלום כמובן) את פרטי הבנות אלי, אני מפרסמת את הפרטים האלה, מידי יום נרשמות בנות חדשות, ופעמיים בשבוע האתר מתעדכן. כאמור, אני משלמת עבור הפרטים האלה, ולכן אתם משלמים עבור מנוי , חברים, הסכום שאני משלמת עבור שבוע של פרטי בנות מקביל למה שאתם משלמים עבור מנוי ....וזו האמת לאמיתה! הפרטים של חלק מהבנות מגיע מהורים, קרובי משפחה, חברות ועוד.... שימו לב, אני מגבילה את מספר המנויים, תמיד יהיה יחס של עשרות רבות של בנות על כל מנוי
אני לא משרד שידוכים, פשוט מקום שמאפשר לבנות להפיץ את נתוניהן בכדי לנסות ולהכיר גבר ממדינה אחרת, אני עצמי הגעתי לארץ בעקבות בן הזוג הישראלי שלי, ומטרת האתר היא לעזור לגברים מישראל ונשים מרוסיה להיפגש. זהו חד וחלק, אין פה כל מטרת עשיית רווחים.

ש. מה סוג הבנות המופיעות בכרטיסים?

רוב רובן של הבנות הינן נשים מתוקות שרוצות להכיר גבר נחמד ולהתקדם בחיים, הנשים הרוסיות חרוצות ומשכילות אך באותו זמן מקפידות לשמור על כבודו של הגבר ומעמידות את עצמן תמיד מתחתיו. בין הנשים ישנן מורות, טכנאיות, מהנדסות, עורכות דין רופאות, אחיות, דיילות, יועצות יופי, ספריות, נשות נדל''ן  ועוד, אלה נשים שכשיגיעו לארץ יעבדו קשה בכדי לקדם את עצמן ואת משפחתן. ישקיעו בעבודה ובלימודים ובמקביל יפנקו את בן הזוג ויקפידו על בית מטופח. הרוסיות חובבות בילויים וישמחו לשתף פעולה בכל אירוע או יציאה בין אם לבד או עם חברים/חבורה. הן מהנות, מעניינות וסקסיות, ותמיד תמיד יגרמו לבן הזוג להראות מצויין ולהתגאות. אישה רוסיה מעריצה את בן הזוג שלה ורוצה את טובתו ויוקרתו. אני מודעת לכך שכ 10-15% אחוז מהבנות מחפשות כסף, אך כיוון שישנם גברים שמחפשים בנות כאלה, הן מתפרסמות. כדאי לשים לב לבנות צעירות ויפות מאוקראינה שמחפשות גברים מבוגרים...סיכוי סביר שהן אחרי כסף ובילוי. שזה בסדר גמור.....

ש. האם יש תשלום נוסף על  359 $ ?

בהחלט לא, תשלום חד פעמי!  שימו לב, אם תרשמו לאתר הכרויות תשלמו סדר גודל של 800-1600 ש''ח לשנה, ורוב הנשים לא מציגות כל פרטים שהם באתר, כאן תמורת 359$ אתם מקבלים כבר מההתחלה פרטים מלאים של  נשים שרוצות להכיר אתכם! תמונות, שאלון שמילאו על עצמן, טלפון, כתובת אימייל וכתובת מלאה. כל מה שצריך בכדי ליצור קשר. וכן במשך שנה שלמה אתם מקבלים עדכונים של בחורות חדשות שהצטרפו! פעמיים בשבוע!!!  אז ברצינות,  359 $ ???? ואלה לא מסוג הנשים הנמצאות באתרי הכרויות לשם שעשוע, אלה נשים רציניות הרוצות מאד בזוגיות!

איך אני יכול לדעת שבחורה אינה מתחזה או נוכלת? שאלה מצויינת, נתחיל בזה שגם בחורה ישראלית באתר הכרויות יכולה כמובן להיות מתחזה או נוכלת, ואיך תדע? אותו דבר עם בחורה מחו''ל..... אבל לעניננו, אני עושה כל מאמץ לרשום רק בחורה שהזדהתה, אני מבקשת ת''ז (ובהחלט יתכן שאין לבחורה שזה יכול לקרות כי ת''ז אינו מסמך חובה שם) כתובת מגורים מלאה, טלפון ושם פרטי ומשפחה אמיתיים.  אבל חשוב לזכור: ככלל, לא ממשיכים בקשר עם בחורה שלא מראה את עצמה בסקייפ! אין כל סיבה שבחורה לא תראה את עצמה בסקייפ! יש להיזהר מבחורות יפהפיות בגילאי ה 25 שמחפשות גבר עד 55-60, יש ביניהן בחורות אמיתיות שמחפשות גבר עשיר לבזבוזים וטיולים, שזה לגיטימי. ואין בשום פנים לשלוח כסף לבחורה שלא רואים בסקייפ! רצוי תמיד להתייעץ אתי, אני יכולה לנסות לבדוק כל בחורה שבאתר. הרוב המוחלט של הבנות הינן בנות מקסימות שמחפשות גבר לקשר רציני. לצערי, כבעלת אתר שחייבת חוקית לרשום כל בחורה שמבקשת, יתכנו מצבים שבחורות לא כנות ינצלו זאת לרעה.

ש. למה את? למה לפנות אליך??

כי רק אני מספקת לכם פרטים מלאים כולל תמונות, כתובות רגילות ואימייל, וברוב המוחלט של הכרטיסים גם מספר טלפון של כל אישה. 
באתרי הכרויות אתם נרשמים ומקבלים את האפשרות ליצור קשר עם נשים הרשומות באתר, אז ככה, ברוב המקרים, אתם לא יכולים לראות את תמונת בת הזוג, ובטוח שלא ליצור איתה קשר, אלא כמובן אם היא תרצה לתת לכם את הפרטים שלה, ואם היא כן תרצה לתת לכם ליצור איתה קשר, תצטרכו לשלם בד''כ עבור מנוי. אינכם יודעים אם יש מישהו אמיתי מאחורי הכרטיס, בחלק ניכר מהאתרים אי אפשר לצאת מהאתר, ז''א שגם אם מישהי כבר התחתנה, היא מופיעה כקיימת באתר כי אינה יכולה למחוק את עצמה, ואז מפעילי האתר מתגאים שיש להם אלפי נרשמים - כיוון שהם מתפרנסים מהאתר -כשבפועל, המספר קטן בהרבה כי אי אפשר לצאת מהאתר....אני מכירה אישית אתר הכרויות מסויים שבו מפעילי האתר מוכרים את מספר הטלפון שלכם אותו סיפקתם לחברת פרסום שמתחילה לשלוח אליכם סמסים 'תמימים' עם ''בדיחות'', כשלאחר בירור מסתבר שעל כל סמס תמים שכזה אתם משלמים 15 ש''ח! וזאת כל שבוע! כלומר אתר ההכרויות ה'תמים' הזה גוזל אתכם בכמעט 1000 ש''ח לשנה! אצלי אין דבר כזה, אתם לא מספקים לי כל פרטים חוץ מאשר כתובת אימייל בכדי שאוכל לשלוח אליכם את העדכונים ואת הבנות שביקשתם! אני לא אספק שום פרט שלכם לאף אחד! הגינות זו דרכי!
אצלי זה שונה, אני לא מתפרנסת מהאתר, הכל מתופעל ע''י אני עצמי ומספר חברים וחברות ואף אחד לא רואה אגורה משום דבר, כולנו עובדים בעבודה מסודרת כדי להתפרנס, ואת העבודה באתר עושים בשעות הפנאי ובסופי שבוע! כל הבחורות רוצות להכיר גברים ונותנות את פרטיהן ברצון, אין כאן משחקים, אין כאן רווחים נסתרים, חד וחלק, אתם מקבלים נתונים של בחורות שרוצות להכיר אתכם! שרוצות שתכתבו ותפנו אליהן, ולכן סיפקו כל דרך תקשורת אפשרית.
אני שולחת לכם במייל את פרטי הבנות  שנרשמו, אתם רואים את התמונות, קוראים את מה שכתוב - פרטים מפורטים על הבחורה! ואם אתם מחליטים ליצור קשר, לא צריך טובות מאף אחד ולא צריך לשלם, הכתובת והטלפון  נמצאים אצלכם, צרו קשר! אתם רק תשמחו אותי!
ומדוע אני עושה זאת? כיוון שאני בחורה רוסיה שמצאה את אושרה עם גבר ישראלי מקסים, גבר בדיוק כמוכם, החלטתי לתרום מזמני וכישורי האירגוניים ויוזמתי לעזור לחברותי הרוסיות למצוא את אותו הדבר, רצון לעזור נטו! יותר משהאתר מנסה לעזור לגברים ישראלים להכיר בחורות רוסיות, הוא בעצם מנסה לעזור לבחורות רוסיות להכיר גברים ישראלים
, ומי מרוויח מזה ובגדול? אתם!...
והאמינו לי שאתם מרויחים בגדול
,
בחורות רוסיות ואוקראיניות מקסימות מחכות להכיר גברים ישראלים נחמדים ולהקים משפחות מאושרות. תשאלו כל גבר שמכיר אישה רוסיה אמיתית - אישה רוסיה היא מתכון לזוגיות מאושרת!

ש. איך זה שרוב הבנות נראות צעירות ויפות ולמרות זאת הן רוצות לפגוש גברים מבוגרים מהן בהרבה?

התשובה לשאלה מורכבת, ויש לה מספר רבדים, אך אני אנסה לקצר. עקב ההיסטוריה הרוסית המורכבת, היסטוריה שכללה מהפכות והיתה סגורה להשפעות חיצוניות, רמות המוסר וכיוונם נעו בצורה אחרת מאשר רוב העולם. לנשים רוסיות חשוב יותר מכל הביטחון, וכיוון שהן יודעות שגברים צעירים ובני גילן מחפשים שעשועים ואינם יציבים, הן מעדיפות גברים מבוגרים כתוצאה ישירה של ההיסטוריה הרוסית. סיבה נוספת ועיקרית היא שהגברים הרוסים שותים, ובגיל בו גבר מערבי/ישראלי נראה בשיאו, שזה גילאי 35-60 הגברים הרוסים נראים הרוסים, חסרי חיים ותועלת. מה מועיל לאישה גבר צעיר יותר אם הוא נראה כסחבה לעומת גבר מערבי/ישראלי מבוגר הרבה יותר? היום רוב הגברים מודעים לעצמם ולמראם, רוב בני ה 50-60 נראים כמו בני הארבעים של לפני שנים מספר. האישה הרוסיה מודעת לזה ושמחה להכיר גבר מבוגר ממנה בהרבה, כי היא יודעת שהוא יראה טוב ויתאים לה. כיוון שהנשים הרוסיות שואפות להחליף מקום מגורים ולהגיע למדינות טובות יותר, והן מודעות לכך שהאדם היחיד שיהיה איתן הינו הבעל, הן מעדיפות שוב בעל מבוגר, אחראי. אדם שיוכלו לסמוך עליו.  והכי חשוב: לנשים הרוסיות משנה מי אתה ולא איך אתה נראה או מה יש לך! קחו לדוגמא את חברי הטוב, כל ישראלית שיצאה איתו לא התייחסה להשכלה שלו, או לחוכמתו וטוב ליבו, אותן עיניין מה מצבו הכספי, סוג מכוניתו וכמה יוכל לבזבז עליהן, הוא כבר שנה עם אישה רוסיה מדהימה אותה הכיר דרך האתר, היא רופאה במקצועה ועובדת בזאת כאן בארץ, ואם תראו איך היא מעריצה אותו - אזניכם תאדמנה מקינאה!

כדאי לדעת, אישה לא מחפשת כסף, יוקרה, מעמד, או הכרה! רוצה לדעת מה אישה באמת מחפשת? את הסוד הגדול? כתוב אלי......

ש. יש עוד סיבות שבגללן כדאי לי לעשות מנוי?

בהחלט! למה בעצם לא לעשות מנוי למטרת הרחבת אופקים? כאמור, העולם שלנו היום קטן, רוב האנשים בארץ יוצאים לחו''ל, מטיילים בעולם ופוגשים תושבים במדינות החוץ, באתר שלני תוכלו לקרוא על שאיפות של נשים, חלומותיהן ולדעת כיצד לגשת אליהן וליצור קשר. לא עוד יהיו בכם חששות מלהכיר נשים באירופה, דרך האתר תוכלו להתכתב עם נשים, להכירן טוב ולהבין אותן, וגם אם לא מצאתם את מה שחיפשתם באתר ובעדכונים שאני שולחת לכם בחינם במשך שנה שלמה, הרי שרכשתם לכם מיומנות שיחה והכרות עם נשים מהעולם הרחב...

ישנם אנשים שחושבים שהבנות שרוצות להגיע לארץ הן אומללות וכדומה שמחפשות לברוח ממצב קשה, זה נכון רק בחלק קטן מאד מהמקרים ובד''כ הן לא מגיעות אלי, הבנות שבאתר הינן יעילות, עובדות, משכילות ורוצות לקדם את עצמן ובן זוגן בעולם.

ש. מה ההבדל העיקרי בין אישה ישראלית לאישה רוסיה????

פה בארץ מחנכים אישה להאמין שהיא נסיכה ולהתנהג בהתאם...
שם מחנכים את האישה שאם היא תהפוך את בעלה למלך - היא תהיה המלכה!
הבדל רציני לא?

חבר'ה וזה לא הכל מסתכם בכך שקיבלתם את הפרטים וזהו, בהחלט מקובל על בחורות רוסיות שגברים יכתבו אליהם ויבקשו מהן להכיר להם אחת מהחברות שלהן, כלומר אתם בהחלט יכולים לפנות באימייל לבנות שונות ולשאול אותן אם יש להן חברות שיהיו מעוניינות להכיר גבר ישראלי, רוב הבנות יענו וישמחו להכיר לכם את חברותיהן - אם תעשו רושם רציני ונחמד. כך שפרטי הבנות שאתם מקבלים מאיתנו הם רק ההתחלה של הרפתקאת היכרויות שחובקת יבשת שלמה!

 

נא לשים לב: אנחי לא משרד שידוכים!! הפעולה היחידה אותה אני מבצעת הינה העברת נתוני הבנות אליכם, אין כל מחויבות מצד הבנות לענות לפניותיכם אם כי הן בהחלט הביעו את רצונן לעשות זאת ולכן סיפקו את המידע עליהן, בדיוק כמו שאין כל מחויבות מצידכם לפנות אליהן למרות שיש לכם את פרטיהן. אני לא מהווה כל גורם בהתקשרות ביניכם לבין הבנות.  359$ הם עבור רכישת פרטי הבנות ואחזקת האתר והוצאות דומות, אין כאן כל תשלום עבור כל גורם אחר, סכום זה לא יוחזר מכל סיבה שהיא. אני לא נושאת ולא אשא בכל אחריות ליחסים שיתפתחו ביניכם לבין הבנות. כל יעוץ הניתן לכם מצידי הינו יעוץ הנעשה מתוך טוב לב ורצון לעזור ולא עבור שכר ואינו קשור לקבלת פרטי הבנות או להתקשרות שלכם אלי. הקשר היחיד ביני לביניכם הינו קשר אספקת פרטי הבנות אליכם. כמובן שמתוך רצון לעזור ובלי קשר לאמור אמשיך ככל יכולתי לעזור לכם ולענות לפניותיכם. תארו לעצמכם שנרשמתם ושילמתם לאתר הכרויות, זה ששילמתם לא מחייב נשים באתר לפנות אליכם או לענות לפניותיכם, הדבר תלוי ברצונן החופשי ובאם אתם מתאימים להן! כמו שעצם העובדה שהן שמו את כרטיסיהן באתר לא מחייב אותכם לפנות אליהן! לכן כיתבו בצורה נאה ומנומסת והציגו את עצמכם כיאות. אני מעדכנת את האתר פעמיים בשבוע, בסוף שבוע האתר מתעדכן בשישי בבוקר ושוב במוצאי יום ב, כמות הבנות בסופ''ש רבה יותר.

   תודה ובהצלחה, נטלי

 קראו כאן את מאמרה המפורסם של המובילה החברתית השווייצרית ג'ינה: למה כן לשאת אישה רוסיה....

הצעד הכי משמעותי וטוב שתעשו למען העתיד והזוגיות שלכם! ב359 $ - יש לכם עתיד מדהים!

חברה, כאן אין מאכרים ומתווכים! כל התקשורת הינה ישירה ביניכם לבין הבחורה! אף אחד לא נכנס ביניכם!!

שירות חינם למנויים שלי: אתם חוששים שלא תצליחו ליצור קשר ראשוני מסיבה כלשהי? אין בעיה, שלחו אלי באימייל תמונה ופרטים בסיסיים ואני אנסח לכם אימייל ברוסית שיגרום לבחורה לרצות להכיר אתכם.... זהו שירות ראשוני חינם לחלוטין, העיקר שיהיה לכם קל להכיר ולהתקדם!

  

           התשלום הוא סמלי וחד פעמי! לעולם לא תצטרכו לשלם לי כל אגורה נוספת!!      


רוצים לראות את כל פרטי הבנות מכל הימים במקום אחד? לחצו כאן


 

חברים עם פרטי הבחורות מסופק מידע על מה הן אוהבות, השכלה, מה הן מחפשות בגבר, מה הן אומרות על עצמן, וכן טלפון, כתובת אימייל (דואר אלקטרוני) וכתובת דואר רגיל. שימו לב בכל יום יופיעו כאן בנות בגילאים אחרים! מגוון הגילים: 18 עד 55

 

 

חבר'ה יום יום נרשמות בנות חדשות! אתם יכולים לבחור מכל המבחר הקיים  ומכל אלה שיגיעו בשנה הקרובה!!!

אני מבטיחה לכם הגינות ומאמינה בכל ליבי ביושר במסחר, אני מבינה שיש כאלה שחוששים לתת פרטי כרטיס אשראי באינטרנט ויש לי פיתרון כמובן עבורכם, אנא כתבו אלי לאימייל: raklagever@gmail.com ואפתור לכם את הבעיה. 

קראו כאן את מאמרה המפורסם של המובילה החברתית השווייצרית ג'ינה: למה כן לשאת אישה רוסיה....

ולמה בעצם לא לעשות מנוי למטרת הרחבת אופקים? כאמור, העולם שלנו היום קטן, רוב האנשים בארץ יוצאים לחו''ל, מטיילים בעולם ופוגשים תושבים במדינות החוץ, עם המנוי תוכלו לקרוא על שאיפות של נשים, חלומותיהן ולדעת כיצד לגשת אליהן וליצור קשר. לא עוד יהיו בכם חששות מלהכיר נשים באירופה, דרך המנוי תוכלו להתכתב עם נשים, להכירן טוב ולהבין אותן, וגם אם לא מצאתם את מה שחיפשתם בעדכונים שאני שולחת לכם במשך שנה שלמה, הרי שרכשתם לכם מיומנות שיחה והכרות עם נשים מהעולם הרחב...

עדויות של גברים שקיבלו ממני פרטים של בנות:  בדף הראשי

 

   *    במקרים מאד נדירים לבחורה אין טלפון, כאמור אלה מקרים מאד נדירים ובמידה ויהיה מקרה כזה אציין ליד תמונת הבחורה בפרטים שאין לה טלפון

raklagever@gmail.com

אני שומרת לעצמני את הזכות לסרב לבקשות רכישה של פרטי בנות לפי שיקול דעתי הבלעדי וללא הסבר למי שאינני חפצים למכור לו את הפרטים


תגיות: נשים רוסיות, נשים אוקראיניות, שידוכים, אהבה, רומן, הכרות, הכרויות, אישה רוסיה, אישה אוקראינית, הכרות עם אישה רוסיה, נישואין, חתונה, הכרות עם אישה מאוקראינה

raklagever 2008 - all right reserved  רק לגבר 2008 - כל הזכויות שמורות על פי חוק

למדיניות החזרת כספים לחץ כאן.  אזהרה והתחייבות הרוכש - לחץ כאן


חזרה לדף ההכרויות